"Latvian Blues Band" izsludina divdesmit gadu jubilejas turnejas koncertus

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Latvian Blues Band"
"Latvian Blues Band" Foto: Aigars Lapsa

Grupa “Latvian Blues Band” nākamajā gadā svinēs divdesmit gadu jubileju. Divdesmit gadus uz skatuves grupa atzīmēs ar jubilejas koncertiem Latvijā un Eiropā. Paralēli norit darbs pie jauna studijas albuma, kā arī nākamā gada “R&B Blues Festival” plānošanas.

Koncerti 2020. gadā pagaidām plānoti Latvijā, Vācijā, Dānijā un Norvēģijā. Biežāk gan grupa “Latvian Blues Band” pēdējā laikā sastopama, spēlējot koncertus Vācijā, Austrijā un Skandināvijā, tāpēc koncertu apmeklējumus Latvijā blūza mūzikas cienītāji var ieplānot jau šobrīd. Pašmāju koncerti paredzēti Valmierā, Ventspilī, Krustpilī, Ropažos, Liepājā un Rīgā.

Koncertos varēs dzirdēt gan esošās dziesmas jaunās skaņās, gan pavisam jaunas kompozīcijas no topošā albuma. Zināms, ka grupa koncertos uzstāsies paplašinātā sastāvā.

“Šo divdesmit gadu laikā esam daudz sastrādājuši un neapstāsimies arī turpmāk – esam izdevuši sešus CD un vienu DVD. Pa šo laiku, protams, esam daudz spēlējuši koncertos tepat Latvijā un arī paplašinājuši savu spēju un iespēju robežas, dodoties koncertos un turnejās ārvalstīs. Tie ir mūsu mērķi un panākumi - apgūt plašākus tirgus, gūt atzinību ārvalstīs un veidot dažādus sadarbības projektus. ASV, Kanāda, Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija, Baltkrievija, Vācija, Šveice, Austrija, Nīderlande, Luksemburga, Horvātija, Itālija, Spānija, Grieķija, Dānija, Norvēģija, Uzbekistāna un Ēģipte ir valstis, kurās esam aktīvi koncertējuši šo gadu laikā,” tā grupas “Latvian Blues Band” līderis Jānis Bukovskis.

Koncertu sarakstā iekļauts arī “R&B Blues Festival”, kas šogad jau trešo reizi notika Ropažu vēsturiskajā parkā, skanot tradicionālajam blūzam, R&B un soul stila mūzikai. 

Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis, kas kopš grupas dibināšanas ir bijuši tās kodols un dzinējspēks, sola, ka grupas jubilejas gadā labas mūzikas cienītājiem, iespējams, tiks sagādāts vēl viens liels un patīkams pārsteigums.

"Šobrīd koncentrējam savus spēkus un enerģiju, lai izvestu dzīvē vēl vienu lielu un nopietnu projektu. Kādu tieši, to pagaidām neatklāsim. Darīsim visu, lai savus mērķus sasniegtu, priecētu mūsu klausītājus un cilvēkus, kas novērtē un ciena labu mūziku," saka Jānis un Rolands.

 “Latvian Blues Band” jubilejas koncertu biļetes drīzumā būs pieejamas tirdzniecībā.

Detalizētāk: www.latvianbluesband.com.

Foto: «Latvian Blues Band» prezentē savu jauno albumu «Music Of My Heart».

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu