"Līvi" jaunajā klipā parāda, ko draugu kompānijā dara vēlos vakaros

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Šā gada maijā, pēc 15 gadu pārtraukuma, klajā nāca jauns leģendārās latviešu grupas “Līvi” studijas albums, kurā iekļautas 10 jaunas Ainara Virgas dziesmas. Viena no smeldzīgākajām dziesmām šajā albumā ir lēnā un plūstošā balāde “Kad aizeju ar draugiem”, ar paša Ainara Virgas vārdiem. Nu dziesmai iznācis videoklips. 

Video autors ir pieredzējušais video producents Igors Linga. Klips filmēts Latvijas 1. Rokkafejnīcā Rīgā, un klipā bez grupas dalībniekiem piedalās arī leģendārās latviešu aktrises Veras Singajevskas mazmeita Anna Nele Āboliņa.

Ainars Virga: “Es, rakstot šo dziesmu, iedvesmojos no "Queen". Bet dziesmas stāsts un vārdi, tas ir mans veltījums manai sievai Anijai. Tie vārdi ir “iz dzives”. Es domāju, ka gandrīz katrs, kurš dzīvojis pārī (laulībā vai ne), šos vārdus tā vai citādi var kaut mazliet asociēt arī ar sevi. Kad pie Mārtiņa sāku ierakstīt dziesmas demo, studio ienāca albuma līdzproducents Kristaps Čimbars ar Kārli Indrišonoku, kurš piedāvāja palīdzēt dziesmu producēt. Man patīk eksperimentēt, tāpēc uzreiz arī piekritu. Redzot, kā viņš strādā, jau no paša sākuma sapratu, ka tas viņam ir jāpaveic līdz galam. Te nu ir dziesma un video!”

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu