Florence un Vīksne pirmo reizi iziet sabiedrībā kā precēts pāris

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: TVNET

Trešdien, 14. augustā, kinoteātrī "Apollo" pirmizrādi piedzīvoja režisora Ulda Cipsta drāma par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē "Tur". Pasākumu apmeklēja arī jaunlaulātais aktieru pāris - Ieva Florence un Oskars Vīksne. 

Atgādinām, ka pāris mija gredzenus 9. augustā. Pēc kāzām viņi pārgāja viens otra uzvārdā, paturot arī savējo, tādējādi abi turpmāk dēvējami par Oskaru Florencu-Vīksni un Ievu Florenci-Vīksni. 

Foto: filmas "Tur" pirmizrāde 

Filma "Tur" stāsta par ģeniālo informācijas tehnoloģiju speciālisti Gundegu (aktrise Ilva Centere), kuras pasaule sabrūk acu priekšā – viņa zaudē mīļoto, priekšniece draud ar atlaišanu, tuvinieki uzskata par jukušu. Izmisumā viņa paveic neiespējamo – rada mākslīgo intelektu ar apziņu, kurš pārņem viņas bojāgājušā drauga Raimonda (aktieris un režisors Regnārs Vaivars) personību un turpina attiecības ar Gundegu. Viņai nākas izvēlēties – gremdēties virtuālajā realitātē un ļauties mīlestībai ar datorprogrammu, slēpjot miljonus vērto atklājumu no citu centieniem to iegūt savās rokās, vai, ignorējot savas jūtas, sniegt pasaulei brīnumu. Kamēr Gundega vilcinās, izvēle nonāk viņas kolēģa Ērika (aktieris Artūrs Skrastiņš) rokās – izdzēst Raimonda personību no programmas vai atbalstīt Gundegas mīlestību, upurējot paša jūtas pret meiteni. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu