Demija Lovato atrāda pasaulei savu celulītu

Demija Lovato FOTO: Reuters/ScanPix

Amerikāņu aktrise un dziedātāja Demija Lovato sociālajā vietnē "Instagram" publicējusi savu līdz šim atklātāko foto, kurā redzams viņas kāju celulīts. 

"Šīs ir manas lielākās bailes. Neuzlabota fotogrāfija, kurā esmu bikini. Un, uzminiet, tas ir celulīts! Es esmu nogurusi no mana ķermeņa kaunināšanas, tā uzlabošanas (jā, pārējās bikini bildes ir uzlabots - es to ienīstu, bet tā ir patiesība), lai atbilstu citu skaistuma standartiem," pie publicētā foto raksta Lovato. 

Viņa turpina: "Es gribu, lai šī jaunā mana dzīves nodaļa ir par autentiskumu, par to, kas es esmu, nevis skriet pakaļ kāda cita skaistuma standartiem. Te nu es esmu, nekautrējos un nebaidos, un esmu lepna par ķermeni, kas man pieder!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited - and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ??????‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. ? #nationalcelulliteday #celluLIT ???

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Atgādinām, ka pērnā gada 24. jūlijā Lovato tik atrasta bezsamaņā savās mājās Losandželosā pēc tam, kad pārdozēja narkotikas. 

Slavenību dzīvesstila medijs “TMZ” publiskoja ārkārtas telefonsarunas audioierakstu, kurā teikts, ka Lovato bijusi bezsamaņā un atdzīvināta ar "Narcan" – deguna aerosolu, kas tiek lietots opiātu pārdozēšanas gadījumos.

Lovato intervijās nav slēpusi, ka cieš no atkarībām. Tiesa, pēc pēdējā pārdozēšanas gadījumā dziedātāja ir "tīra" un vairākkārt atzinusi, ka vairs nelietos narkotiskas vielas.

2015. gadā sniegtā intervijā modes žurnālam "Elle" Lovato sacīja, ka domājusi par pašnāvību jau no septiņu gadu vecuma – viņa sešu gadu vecumā bija sākusi aktrises karjeru bērnu televīzijas seriālā "Barney and Friends".

Uz augšu
Back