Noklausies Evijas Vēberes izpildīto filmas "Nekas mūs neapturēs" tituldziesmu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Evija Vēbere
Evija Vēbere Foto: kadrs no video

Dziesma “Nothing Can Stop Us Now“ ir tituldziesma Andra Gaujas kaisles drāmā "Nekas mūs neapturēs", kas no 10. oktobra skatāma kino izrādīšanas vietās visā Latvijā. Evijas Vēberes un Rūdolfa Macata izpildījumā Andra Gaujas komponētā dziesma piedzīvo jau otro versiju pēc Shipsea izpildījuma, un skaņdarbam mūzikas video radījis režisors Matīss Kaža. Noskaties! 

Video: "Nothing Can Stop Us Now".

Par filmu

Harizmātiskais mūzikas producents Ralfs Dambergs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu (Kristīne Nevarauska) un mīļāko (Elza Gauja) sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita (Dārta Stepanova). Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.

Evija Vēbere
Evija Vēbere Foto: kadrs no klipa filmēšanas/Aija Melbārde

Pēc filmas „Nekas mūs neapturēs“ noskatīšanās mūziķe Evija Vēbere atzina: „Manuprāt, Andra Gaujas kaisles drāma ir ļoti spēcīgs mākslas darbs, kas drosmīgi ataino tās cilvēka īpašības, kuras mums vismazāk patīk sevī ieraudzīt: lepnību, patmīlību un neiejūtību. Skatoties filmas trauksmainākās ainas, izjutu sevī diskomfortu, kas lika apdomāt redzēto un uzdot jautājumus pašai sev. Manuprāt, ir ļoti veselīgi sevi pabakstīt un paskatīties, kas katram iekšā notiek: kas ir pieņemams, kas nepieņemams un - kādēļ?“ Jau krietni pirms tam viņa bija piekritusi iedziedāt vienu no filmas skaņu celiņa kompozīcijām „Izoletta“, un nu pirmizrādi piedzīvojis arī Evijas izpildītās “Nothing Can Stop Us Now” versijas videoklips.

"Iedvesmojoties no pirmās, Shipsea izpildītās, versijas, džeza komponists un pianists Rūdolfs Macats izstāstīja savu sajūtu dziesmas aranžējumā," atklāj dziedātāja. "Ar mani šī nokrēslas maģiskā krāsa rezonē, un mūsu kopdarbs tapa ļoti dabiski un viegli. Ar lielu baudu šo mūziku spēlējām pirmizrādēs gan Rīgā, gan reģionos."

Dziesmas mūzikas video autors Matīss Kaža skaidro:

“Klips veidots kā melnbalta stilizācija par atsvešinājuma tēmu, kurā film noir gaismojums savienojas ar kolāžistiskām, konstruktīvisma iedvesmotām kompozīcijām.”

Andra Gaujas filmas „Nekas mūs neapturēs“ pirmizrāde notika 9. oktobrī „Kino Citadele“, un to izrāda visā Latvijā. Astoņās kategorijās filma ir nominēta Latvijas Nacionālajai kino balvai "Lielais Kristaps" vairākās kategorijās.

Biļetes uz filmas pirmizrādēm un sīkāka informācija pieejama filmas oficiālajā lapā www.nekasmusneaptures.lv. Biļetes iespējams iegādāties arī kinoteātros un pasākuma norises vietās, kā arī „Biļešu paradīzē” – gan internetā, gan kasēs.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu