Normunds Pauniņš publicē jaunu dziesmu un aicina uz koncertu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Normunds Pauniņš
Normunds Pauniņš Foto: publicitātes

Mēnesi pirms sava jubilejas koncerta 7. novembrī VEF Kultūras pilī, dziedātājs Normunds Pauniņš iedziedājis jaunu dziesmu “Sapnis”, kuras autors ir Andris Lazdāns. Dziesmas ierakstā piedalās arī Kodi Harper, īstajā vārdā Matīss Nagle, kurš ir producējis instrumentālo daļu, paziņojumā medijiem informē mūziķa pārstāvji.

Dziesmas autors Andris Lazdāns, kurš kādreiz bijis labi zināms Rīgas deju mūzikas aprindās kā Dj Land, nāk no Latgales. Normundam Pauniņam ar viņu izveidojusies sadarbība, kad tika remiksēta grupas "Otra puse" dziesma "Rīga". Šī ir pirmā reize, kad dziedātājs sadarbojas ar Lazdānu kā dziesmas autoru.

"Tas man bija pārsteigums, ka Andris raksta arī dziesmas. Vēlētos izcelt arī vienu no aktuālākajiem šī brīža jaunajiem mūzikas producentiem – Kodi Harper, ar kuru strādājām pie "Sapņa" ieraksta. Man ir prieks, ka ir iespēja sadarboties ar jauniem un daudzsološiem talantiem. Es ceru, ka izveidosies ilgtermiņa sadarbība, jo pašlaik strādājam jau pie nākamajiem singliem," paziņojumā stāsta Normunds Pauniņš.

Kodi Harper un Normunds Pauniņš
Kodi Harper un Normunds Pauniņš Foto: publicitātes

Līdz ar jaunās dziesmas "Sapnis" publicēšanu Normunds Pauniņš aicina uz jubilejas koncertu VEF Kultūras pilī, kur 7. novembrī uz vienas skatuves pulcēsies dziedātāja Normunda Pauniņa skatuves kolēģi un draugi, kas bijuši mūzikas ceļabiedri gadu gaitā – grupas "Otra puse" dalībnieki, dziedātājas Ieva Akurātere un Antra Stafecka, dziedātāji Aigars Grāvers un Aigars Krēsla, grupa "Piparmētra", kā arī koris "Domino". Koncerta režisors būs Viktors Runtulis.

Noklausies jaunu dziesmu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu