Latvijas Mākslas akadēmijā sākas "JAUNmarka"

Foto
Jānis Škapars
, Fotogrāfs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

No 14. decembra līdz 2020. gada 5. janvārim Latvijas mākslas akadēmijā, Kalpaka bulvārī 13 ar jaunu ekspozīcijas izkārtojumu un virzienu uz konceptuālām pārmaiņām nāk klājā ikgadējais studentu mākslas darbu tirgus, kas šogad ieguvis arī jaunu nosaukumu "JAUNmarka".

Nosaukuma maiņa no tradicionālās "Jarmarkas" un "Jaunmarku" saistīta ar to, ka LMA ir pārtraukusi sadarbību ar ilggadējo "Jarmarkas" organizatoru Gundegu Turneli.

Aģentūras "Pareizā ķīmija" vadītāja Gundega Turnele, kas "Jarmarku" organizēja sešpadsmit gadus, uzsver, ka 

LMA ir uzteikusi sadarbību projektam "Jarmarka", bet komanda plāno šā projekta izaugsmi un jaunā veidolā atgriezīsies 2020. gada nogalē. 

"Latvijas Mākslas akadēmija šī gada oktobrī uzteica sadarbību mums: idejas autoriem un organizatoriem sešpadsmit gadu garumā, lemjot rīkot līdzīgu pasākumu saviem spēkiem, un nosaucot par Jaunmarku," TVNET komentē Turnele. "Neesam noskaņoti cīnīties pret šo lēmumu, taču situācija būtu jāpaskaidro. Mēs uz to raugāmies kā uz iespēju attīstīt "Jarmarku" un kaldinām plānus par vēl vērienīgāku notikumu jau 2020. gada nogalē. Uzskatu, ka LMA ir uzņēmusies lielu izaicinājumu, lai pildītu solījumu par izmaiņām." 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu