Arturs Skutelis izdod albumu "Lavīna"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Arturs Skutelis
Arturs Skutelis Foto: publicitātes

Klajā nācis hiphopa mākslinieka Artura Skuteļa jaunākais albums "Lavīna". Tas digitāli klausāms lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. 

"Albums veidots kā mēģinājums restaurēt cilvēka pieredzi. Tā galvenais varonis ir zaudējis atmiņu, taču to ir iespējams atgūt ar īpaša medikamenta – “Lavīnas” palīdzību, aizmiegot un ieejot mūzikā. Balansējot starp nomodu un sapni, sapni un murgu, galvenā varoņa dažādie apziņas stāvokļi vijās cauri 21. gadsimta reālijām, pārdzīvojumiem un identitātes meklējumiem, kurus pavada centieni atcerēties," teikts albuma preses paziņojumā.

“Lavīnas” skanējums veidots sadarbībā ar tādiem latviešu bītmeikeriem kā Oriole, ansis, Rihards Štrauss, NiklāvZ un 181h. Ierakstā piedalījušies vairāki viesmākslinieki - aktrise Agnese Cīrule, Dj Vinvins, grupas “Tvērumi” mūziķes Dita Frīdenberga un Alise Golovacka, emsiji Idus Abra un ansis. “Lavīnas” vizuālā noformējuma autors ir Emīls Kālis, un tajā izmantots fragments no Hieronīma Bosa gleznas “Pasaulīgo baudu dārzs”. Albums darināts Rīgā, PKI studijā, laikā no 2018. gada vidus līdz šīgada nogalei.

“Lavīna” ir pieejama Spotify, Bandcamp u. c. mūzikas straumēšanas lapās.

Noklausies.

Arturs Skutelis ir viens no savdabīgākajiem latviešu hiphopa mūziķiem un tekstu autoriem, studijas un radošās apvienības PKI dibinātājs, dzīvās mūzikas grupas “Tvērumi” līderis. Nominēts Austras balvai, Aleksandra Čaka balvai, Latvijas mūzikas Gada balvai “Zelta mikrofons”; saņēmis Latvijas hiphopa gada balvu, Zentas Mauriņas balvu, Veronikas Strēlertes piemiņas balvu u. c. apbalvojumus. Viņa mūziku var raksturot kā avangardisku hiphopu ar dažādu citu žanru klātbūtni, pilnu ar asprātīgām metaforām, vārdu spēlēm un tekstuāliem eksperimentiem, kas savīti pilsētvidē pierakstītos stāstos. 2020. gada 6. martā koncertzālē “Palladium” notiks Artura Skuteļa muzikālo gaitu pirmā gadu desmita lielkoncerts.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu