Jauns vārds mūzikā: Loreta Reide

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Loreta Reide
Loreta Reide Foto: publicitātes

15 gadus vecā dziedātāja Loreta Reide debitē ar dziesmu “Zāles”, kas tapusi sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu. 

Dziesma “Zāles” ir pirmais singls no martā gaidāmā debijas EP.

Mūzikas un teksta autore Loreta Reide par dziesmu saka: “Tā ir par mani! Bieži vien dzīvē nākas satikt cilvēkus, kuriem ātri pieķeros, taču vēlāk saprotu, ka tie man ir nelabvēlīgi, un tāpēc man ir vajadzīgas “zāles”, lai no viņiem izārstētos - tiktu prom. Bet šo dziesmu ikkatrs var asociēt arī ar sevi – mums, cilvēkiem, ikdienā vajag gan reālas zāles, lai ārstētos no saslimšanas, gan mentālas zāles, jo kāds ir sāpinājis.”

Dziesmas “Zāles” producents ir Kaspars Ansons, bet videoklipa režisors – Ivars Burtnieks. 

Jaunā dziedātāja Loreta Reide mūzikas apgūšanu sāka jau ļoti agrā bērnībā un līdz 12 gadu vecumam ir skolojusies pie tādām vokālām pedagoģēm kā Sindija Tropa, Rūta Dūduma- Ķirse, Aira Rūrāne, Annija Oujiean un citām. Šobrīd Loreta mācās klavieru spēli Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā, iepriekš sarakstījusi dziesmas “Jauna gaisma”, “Lai snieg”, “Līdz parādījies tu”.

27. martā Rīgā, Hanzas Peronā, Loreta Reide ar dziesmām no jaunā minialbuma (EP) atklās grupas “Triānas parks” koncertu “11”.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Krista Garanča.

Foto: #SIF_MAF2019
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu