Aicina uz mūziķa Aivara Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertiem

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Aivars Hermanis
Aivars Hermanis Foto: publicitātes

Aivars Hermanis, smalki niansētais un mazliet nostalģiskais mūziķis, aicina uz saviem 65 gadu jubilejas koncertiem, kas notiks 2020. gada martā Rīgā un mākslinieka dzimtajā pilsētā Liepājā - 7. martā plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī, bet 15. martā plkst. 17.00 Liepājā, koncertzālē “Lielais Dzintars”.  Koncertus organizē aģentūra “Forte Production”.

Jau vairāk nekā 50 gadus Aivara Hermaņa sabiedrotais ir ģitāra, kuras virtuozais skanējums aizkustinājis daudzu klausītāju sirdis jau no laikiem, kad Aivars darbojās grupās "Suvenīrs", "Tip-top", "Modo", "Opus", "Remix", Valsts televīzijas un Radio vieglās estrādes mūzikas orķestrī, Raimonda Paula ansamblī, Gunāra Rozenberga bigbendā, Laimas Vaikules grupā un citās mūziķu apvienībās.

Aivars Hermanis.
Aivars Hermanis. Foto: Publicitātes foto.

Klausītāji Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertos varēs izbaudīt dziesmas un instrumentālos skaņdarbus, kas iekļauti mūziķa divos soloalbumos, kā arī kopdarbos, kas tapuši sadarbībā ar laikabiedriem - dziedātāju Ievu Akurāteri, Aiju Vītoliņu un Igo, mūziķiem Uldi Marhilēviču, Juri Kristonu, Raimondu Macatu un Ēriku Upenieku, kā arī ar “Akustisko ģitāru trio (AG 3’o)” dalībniekiem – Kasparu Zemīti un Mārci Auziņu. Liela daļa no šiem māksliniekiem būs kopā ar Aivaru jubilejas koncertos.

"Bildes '92", Ieva Akuratere un Aivars Hermanis
"Bildes '92", Ieva Akuratere un Aivars Hermanis Foto: No Bilžu Biroja arhīva

A.Hermaņa jubilejas koncertos skatītājiem būs iespēja būt klāt pirmatskaņojumā jaunākajam, retrospektīvajam albumam "igo # hermanis # dziesmas", kas dienas gaismu ieraudzīs pirmajā koncertā -  7. martā. Šajā albumā būs apkopotas dziesmas Igo izpildījumā, kas radītas pēdējos gadu desmitos. Vairumam dziesmu ir Igo vārdi. Disku izdos ierakstu izdevniecība “Upe tuviem un tāliem”.

Albumā papildus (bonusa celiņi) būs pievienotas divas dziesmas no grupas “Remix” repertuāra - “No rīta” un “Komunālais blūzs”.

Pēdējos gadu desmitos Aivara skaņu ieraksti tapuši sadarbībā ar kolēģiem Raimondu Macatu un Vjačeslavu Mitrohinu. Arī jaunā CD fināla māsters tiek gatavots Vjačeslava Mitrohina studijā MMB Studio.

Biļetes uz Hermaņa 65 gadu jubilejas koncertiem Rīgā un Liepājā iespējams iegādāties Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu