Kivičs atklāj, ko domā par "Eirovīziju", un piedāvā savu superdziesmu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 18
Foto: facebook.com/andris.kivics

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs tiešraidē no vannas atklājis savas domas par "Eirovīzijas" nacionālo atlasi, uzvarētāju Samantu Tīnu un to, kas, viņaprāt, ir labākā dziesma, ar ko pārsteigt Eiropu.

Kivičs vairāk nekā stundu garajā tiešraidē runāja par mūziku un izteica visai skarbus secinājumus par "Eirovīzijas" nacionālo atlasi. 

"Es varu pateikt dažus vārdus par "Supernovu". Mīļie draugi, es esmu ļoti laimīgs, ka esmu dzīvojis astoņdesmitajos, deviņdesmitajos gados. Kāpēc? Tāpēc, ka tad bija skaistas dziesmas. Īsti gabali - skaisti, saviļņojoši. Tur bija tā - vai nu tā dziesma "paņem", vai  "nepaņem". Zēni tās dziesmas radīja no sirds," tiešraidē no vannas atklāj Kivičs.

"Tagad mums ir zināšanas par pūļa psiholoģiju, masu psiholoģiju, neirolingvistiskā programmēšana - tas ir tas, ko dara iemīļotais mākslinieks Dons ar jums. Viņš ir izrēķinājis, kā dabūt pilnu Daugavas stadionu. Ir apmēram skaidrs, kā tas jāizdara, lai tas notiktu. Tam nav pārāk liels sakars ar mūziku vai dziesmām. 

Es nesaku, ka Arturs Šingirejs ir h******* džeks, viņš ir normāls džeks! Bet man nepatīk dzīvot mūsdienās un mūsdienu muzikālajā pasaulē, jo viss šeit ir izkalkulēts.

Agrāk bija tā, ka, pieņemsim, (sāk dziedāt "The Police" dziesmu "Every Breath You Take") - tur nav jautājumu! Tas ir hits! A tagad?" - pie skatītājiem vēršas mūziķis.

Viņš veltījis skarbus vārdus Mikam Dukuram. "Mik Dukur, piedod man, b*** ar' ārā, kas tas bija par gabalu, veci, b***? Neviena saviļņojuma momenta, neviena! Es saprotu, moš tu točno tajā brīdī skatījies zvaigznēs un močīji tos divus akordus uz gičas, bet tu taču esi dzirdējis, veci, labus gabalus! Nevar vienkārši tā: "Falling for you!" Es dziedātu: "I'm falling for you! Nananannna!"

Kaut kādu atrisinājumu melodijai, kaut kādu emociju! Kaut kādu kliedzienu! A džeks visu laiku d**** ģitāru savā komforta zonā. Tā kā Dons!" - skarbs ir Kivičs.

Tāpat viņš veltījis kritiku dziedātājai ANNNAi. "Viņai būs kauns pēc pieciem gadiem, ka viņa dziedāja par T-krekliem!"

Arī par finālistu dažādību Kivičs velta skarbus vārdus konkursa žūrijai. "Sēž tā žūrija, un viņi paši mēģina atfutbolēties no tiem cilvēkiem, ko viņi paņēmuši devītniekā. Un es saprotu, ka tas devītnieks ir savākts, lai [būtu] maksimāli dažādi! Vajag vienu resno, vienu tievo, vienu pasīvo, vienu enerģisko, vajag tādu Miku Dukuru - vienkārši nekādu. Viņam pretī mēs ieliekam kaut kādu atkal, kas auro, un tas ir arī viss!" - par redzēto secina mūziķis.

Tomēr uzvarētāju Samantu Tīnu viņš paslavē. "Samanta, lielākās bučas, tu esi pelnījusi! Es zinu, kā tu šancē, kā tu tici sev, tu esi pelnījusi būt tur, un tu esi, un tu arī būsi finālā! Piemini manus vārdus! Ziniet, ar ko Samanta atšķiras no visām pārējām Latvijas dziedātājām? Vispār n**** ne no kā!" 

Tiem, kuri veltīja asus vārdus Samantai un viņas priekšnesumam, Kivičam pēc vārda kabatā nav jāmeklē: "Ja jums vispār ir kāda doma par mūziku un par iziešanu uz skatuves - jūs apm*******, jūs pieliksiet bikses!"

Izpildītājām nākotnē Kivičs iesaka: "Ideālā gadījumā vajadzētu būt tā - tu iemīlies džekā, džeks tevi pasūta d****, tu paņem klavieres vai giču un no visas sirds nodziedi tā, kā tu jūties! Tad iesniedz to dziesmu "Eirovīzijā", tie cilvēki klausās to gabalu, viņiem iet pa ādu skudras, jo šitā meitene ned***, tevi aizsūta uz Eiropu, arī Eiropa jūt, ka tu ned***, un tu vinnē! Tā ir jābūt! Bet mūsējie domā: "Ko varētu izķīmiķot šogad? Kas varētu interesanti pavilkt cilvēkus 2020. gadā? Jo tomēr laiks ir pagājis un tas neskan moderni", a kurš f**** nosaka "moderni"?!"

Kivičs tiešraides laikā arī izpildīja savu versiju par ideālo dziesmu, kas varētu nonākt "Eirovīzijā". "Es pateikšu godīgi, mums ir kopā viena dziesma, kurā mēs apdziedam visas Eiropas tautas. Tur ir "Estonians are famous for skype" [igauņi ir slaveni ar "Skype"], "Lithuanians have great basketball" [lietuviešiem ir lielisks basketbols], "French are great for wine" [franči zināmi ar lielisku vīnu], "Italians have good food" [itāļiem ir labs ēdiens], respektīvi, apdziedāt katra labās puses!"

Tāpat Kivičs faniem ar ģitāru izpildīja dziesmas piedziedājumu. "Man liekas, ka kruts piedziedājums Eirovīzijai ir šāds te: "Europe is our home, Europe is a family, Please don't get alone, Live in peace and harmony" [Eiropa ir mūsu mājas, Eiropa ir ģimene. Lūdzu, nepalieciet vieni, Dzīvojiet mierā un harmonijā - lat.] - kaut kāds apvienojošais! Bet šādu gabalu nekad, nekad nepaņems latviešu žūrija. Nekādā d**** finālā!" - secina Kivičs. 

Atgādinām, ka 8. februārī skatītāji lēma, ka Latviju "Eirovīzijā" pārstāvēs Samanta Tīna ar dziesmu "Still Breathing".

Foto: "Supernovas 2020" fināls

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 18

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu