Lielo izmēru modele Ešlija Greiema atzīst, ka pēc dzemdībām pati sev maina autiņbiksītes

Ešlija Greiema FOTO: Reuters/ScanPix

Lielo izmēru modele Ešlija Greiema, kura janvārī laida pasaulē pirmdzimto, dalījusies intīmās atklāsmēs par pēcdzemdību periodu. 

Vietnē "Instagram" Greiema publiskojusi spoguļselfiju, kā arī aprakstu par ne to skaistāko periodu sievietes dzīvē. "Paceliet roku, ja nezinājāt, ka jums nāksies mainīt autiņbiksītes arī pašām sev! Pēc visiem šiem gadiem modes industrijā es nekad nevarēju iedomāties, ka vienreizējas lietošanas apakšveļa būs mans mīļākais apģērba gabals," ierakstā atklāj Ešlija.

Viņa turpina: "Neviens nerunā par atlabšanas un dzīšanas procesu, kuram jaunās mammas iet cauri. Es gribēju jums parādīt, ka tas nav tikai "varavīksnes un tauriņi". Ir grūti un joprojām neticami, ar kādiem šķēršļiem nākas saskarties, runājot par to, kam sievietes iet cauri."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Raise your hand if you didn’t know you’d be changing your own diapers too🙋🏻‍♀️ After all these years in fashion I never could’ve guessed that disposable underwear would be my favorite piece of clothing but here we are! No one talks about the recovery and healing (yes even the messy parts) new moms go through. I wanted to show you guys that it’s not all rainbows and butterflies! It’s been tough, but my friend Chelsea @cmrh and ceo at @fridamom is making waves and starting honest conversations. It’s unbelievable the obstacles we still face talking about what women really go through. All their stuff she sent me has been a life saver.

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Atgādinām, ka 32 gadus vecā modele laida pasaulē dēlu 18. janvārī. 

Ešlija ar vīru, kinorežisoru Džastinu Ērvinu priecīgos jaunumus par gaidāmo mazuli paziņoja devītajā kāzu gadadienā. 

Uz augšu
Back