Arstarulsmirus publisko video dziesmai "Mans ieradums"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Arstarulsmirus
Arstarulsmirus Foto: Aiga Rēdmane

Klajā nāk Arstarulsmirus otrā oficiālā singla "Mans ieradums" videoklips no martā gaidāmā albuma "Skatu punkti" un tāda paša nosaukuma koncertsērijas ar pirmajiem koncertiem, kas notiks 3. maijā koncertzālē “Lielais dzintars" un 9. maijā Vidzemes koncertzālē "Cēsīs".

"Dziesmas tekstā ir atspoguļota cilvēka iekšējās pasaules daudzslāņainība un pakāpeniska uztveres maiņa no egocentriskas uz empātiskāku un līdzatbildīgāku ar apkārtējiem. Formas ziņā dziesmā ir četri pantiņi, kuri atspoguļo šo cilvēka izmaiņu ceļu. Vēlējāmies, lai videoklips dramaturģiski palīdz šos posmus akcentēt gan ar gaismām, gan ar cilvēku daudzumu kadros, gan ar fona vizualizācijām. Veidojot videoklipa fona vizualizācijas, vēlējāmies tēlaini paspilgtināt šos četrus posmus izmantojot dabas stihijas - zemi, uguni, ūdeni un gaisu," tā Arstarulsmirus par dziesmas videoklipa ideju.

Video: "Mans ieradums".

Videoklipa režija, kamera un montāža – Mārcis Šēners, kameras asistents - Krists Šēners, gaismas - Jānis Zeidaks, tehniskie atbalstītāji - Cinevera LV, stils - Kristīne Čakare, grimms - Baiba Tiltiņa.

Videoklipā piedalās fona vokālisti Laima Diamanta, Madara Orola, Jevgēņija Krupenkina, Lauris Valters un Rihards Bērziņš, kuri dziesmā izpilda vēstījuma ziņā zīmīgāko daļu - kopsavilkumu par to, kā viens mazs dzīves aspekts reizēm spēj mainīt kopainu. Vokālistu kvintets ieņem lielu lomu arī gaidāmā albuma dziesmu materiālā, bagātinot to ar lieganiem, izjustiem dziedājumiem, kas graciozi kontrastē ar Arstarulsmirus deklamāciju. 

Drīz pēc albuma izdošanas Arstaruslmirus kopā ar pavadošo sastāvu dosies pirmajos koncertsērijas “Skatu punkti” koncertos, kuros skanējuma un gaismu dramaturģija, kā arī stilistika veidota tā, lai radītu dinamisku un vieglu noskaņu, kas palīdzēs klausītājam uztvert dziesmās esošo bagātīgo tekstu daudzumu. Koncertā būs dzirdami pavisam jauni skaņdarbi no albuma “Skatu punkti”, kā arī dziesmas, kuras tapušas periodā, kad mūziķis uzstājies ar skatuves vārdu Gustavo.

Pirmie koncertsērijas koncerti notiks 3. maijā Liepājā un 9. maijā Cēsīs. Biļetes uz koncertiem aula.lv.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu