Festivāla "Summer Sound" programmu papildina "Pienvedēja piedzīvojumi"

TVNET
Festivāla "Summer Sound" programmu papildina "Pienvedēja piedzīvojumi"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
"Pienvedēja piedzīvojumi"
"Pienvedēja piedzīvojumi" Foto: Linda Leen

Festivāla "Summer Sound" programmu papildina Latvijas rokmūzikas žanra vieni no spēcīgākajiem un ilggadīgākajiem pārstāvjiem - grupa "Pienvedēja piedzīvojumi", informē festivāla rīkotāji.

Šīs grupas saknes ir meklējamas nelielā Kurzemes pilsētiņā Sabilē, bet viņu radītā mūzika ir izskanējusi visā Latvijā un uzrunājusi klausītājus vairākās paaudzēs. Grupas sastāvs nav mainījies kopš tās dibināšanas 1994. gadā – pie ģitāras Aldis Lunde, bungām – Pēteris Lunde, vokāla un basģitārista lomu atvēlot Mārim Žigatam.

Aizvadītajā gadā "Pienvedēja piedzīvojumi" izdeva studijas albumu "Nelaiks", kuru atzinīgi novērtēja "Zelta mikrofona" žūrija, piešķirot gada balvu rokmūzikas kategorijā.

Grupas dziesmu krājumā ir vairāki leģendāri hiti – "Jel", "Tu un es", "Laimīgs" un vēl citi.

"Grupa savā koncertprogrammā noteikti iekļaus dziesmas no 2019. gada albuma "Nelaiks", kurš saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu roka kategorijā. Tāpat koncerts neiztiks bez grupas lielākajiem hitiem, kas 25 gadu garumā koncertos ir pierādījuši sevi kā Latvijas rokmūzikas klasika. Uzstāties ar koncertiem festivālos vienmēr ir īpaši patīkami - gaisotne, publika, vasaras smaržas un muzicēšana svaigā gaisā padara šos koncertus vienreizējus un neaizmirstamus. Koncerti Liepājā vienmēr ir bijuši un būs svarīgi, jo pirmie grupas koncerti notika tieši šajā pilsētā," saka grupas ģitārists Aldis Lunde.

Foto: Grupas "Pienvedēja piedzīvojumi" albuma prezentācija.

Audio: "Notici".

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. 

Summer Sound Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu var iegādāties šeit

Festivāls 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu