Grupa "Credo" un aktrise Lelde Dreimane vienojas kopīgā dziesmā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Guntis Veits un Lelde Dreimane
Guntis Veits un Lelde Dreimane Foto: MicRec

Jau ceturto gadu pēc kārtas izdevniecība MicRec sadarbībā ar “Draugiem.lv” organizē tā saukto Tautas dzejnieku konkursu “Dzeja no sirds”. Katru gadu konkursa patrons Guntars Račs izvēlas trīs labākos dzejoļus no aptuveni 1000 iesūtītajiem, kurus piedāvā kādam no pazīstamākajiem Latvijas komponistiem, dziesmu sarakstīšanai. Līdz šim dziesmas rakstījuši Jānis Lūsēns, Uldis Marhilevičs un Raimonds Pauls, taču šogad dziesmu rakstīt un izpildīt uzņēmās grupas “Credo” līderis Guntis Veits.

Šogad uzvarēja Solveigas Puķītes dzejolis “Tu sen jau mani zini”, un tapa dziesma. Dziesmas ierakstam tika pieaicināta Dailes teātra aktrise, talantīgā Lelde Dreimane, kurai dziedāšana nav sveša lieta. Dziesmu ierakstīja un producēja Gints Stankevičš (Busulis, R.Pauls, J,Stībelis, Laima Vaikule u.c.).

Lelde Dreimane, kura pašlaik sakarā ar pasaulē izsludināto ārkārtas situāciju ir “iestrēgusi” Taizemē, stāsta: “Kad Guntars Račs mani uzrunāja šim projektam, es piekritu uzreiz. Esmu vairāk nekā pagodināta par iespēju ierakstīt dziesmu kopā ar leģendāro Credo solistu Gunti Veitu! Satiekoties ierakstu studijā, uzreiz tapa skaidrs, ka mēs labi sadziedāsimies. Lai skan!”

Guntis Veits un Lelde Dreimane
Guntis Veits un Lelde Dreimane Foto: MicRec

Guntis Veits: “Sākotnēji biju mazliet satraucies par to, vai mums abiem derēs tonalitāte un saderēs tembri. Pēc vairākiem mēģinājumiem noskaidrojās, ka viss sader lieliski, un esmu ļoti gandarīts par rezultātu. Mums ar Leldi saskan!”

Noklausies dziesmu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu