Video ⟩ Dzērumā sit un dzen ārā no mājām: Muceniece par skaudro kopdzīvi ar Priļučniju

Sejas.lv
Dzērumā sit un dzen ārā no mājām: Muceniece par skaudro kopdzīvi ar Priļučniju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 14
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Krievijā dzīvojošā latviešu aktrise Agate Muceniece nākusi klajā ar video, kurā ar asarām acīs vērsusies pie saviem sekotājiem, atklājot visai skaudras ainas no kopdzīves ar aktieri Pāvelu Priļučniju.

Lai gan abi nesen paziņoja par laulības šķiršanu, tā oficiāli vēl ir spēkā, turklāt Muceniece ar Priļučniju joprojām dzīvo vienā mājoklī.

Publiskotajā video Muceniece atklāj, ka vīrs 10 dienas dzēris, kā arī pacēlis roku pret viņu. Viņa pēc notikušā incidenta kopā ar bērniem devusies pie savas mātes. Raudādama viņa video skaidro, ka neredz citu iespēju iziet no situācijas, kā lūgt sabiedrības palīdzību. Viņai esot apnicis piesegt aktieri un slēpt viņa vardarbīgo izturēšanos. 

"Es jums varu pastāstīt vienu skumju jaunumu. Pandēmija nav laba. Es runāju no mammas ["Instagram"] konta, jo Paša paņēma manu telefonu un izmeta to ārā. Viņš noveda bērnus līdz asarām. Viņš pacēla pret mani roku. Viņš ir neadekvāts," skaidro aktrise. 

Tāpat viņa piebilda, ka vīrs viņu pandēmijas laikā padzinis no mājām kopā ar bērniem.

Sieviete skaidro, ka sākotnēji nav gribējusi to publicēt, bet viņai vairs neesot bijusi izvēle: "Vienkārši Pāvels ir tāds cilvēks... Viņš 10 dienas lieto alkoholu, un acīmredzot toksīni nobloķējuši viņa smadzenes." 

Atgādinām, ka par abu laulības galu tapa zināms šā gada sākumā. Aktieri iepazinās 2010. gada filmēšanas laukumā, bet gadu vēlāk slepeni apprecējās. Laulībā pasaulē nāca divi bērni - meita Mia un dēls Timotijs. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by | FAN-GROUP | (@muceniece.actress) on

Pēc tam Mucenieces aģente ar sociālo tīklu starpniecību paziņoja, ka Muceniecei ar viņas bērniem viss ir kārtībā un trijotne ir atgriezusies mājās.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu