"X Faktora" uzvarētāja Kattie par dzīvi Baltkrievijā, kur tiek ignorēts Covid-19

Šova "X Faktors" otrās sezonas uzvarētāja Kattie no Baltkrievijas izdevumam "Privātā Dzīve" pastāstīja, kā norit dzīve viņas dzimtenē, kur par koronavīrusu neuztraucas. 

Dziedātāja atklāj, ka Minskā pandēmijas laikā nav mainījies tikpat kā nekas - rit ierastā dzīve, pieaugušie iet uz darbu, bērni turpina skolas gaitas, notiek arī sporta pasākumi un naktsdzīve. "Tiek radīts iespaids, ka viss ir kārtībā, taču cilvēki jau paši visu saprot..." nosaka viņa.

Jauniete lielākoties uzturas mājās un uz lielveikalu pēc pārtikas dodas reizi nedēļā: "Savai drošībai labāk izvēlos palikt mājās. Tā es pasargāšu sevi un apkārtējos. Veselība tomēr ir prioritāte."

Atgādinām, ka Baltkrievijas autoritārais prezidents Aleksandrs Lukašenko ne reizi vien izteicies, ka nevajagot celt paniku koronavīrusa dēļ un labākie līdzekļi pret to esot lauku darbi, sportošana, pirts un simt gramu degvīna.

Lukašenko viedokli komentēja arī Kattie: "Mūsu prezidentam allaž ir bijis savs, atšķirīgs viedoklis par daudz ko. Var ar to samierināties vai arī pukoties uz viņu. Cilvēki, protams, baidās."

Foto: "X Faktora" otrās sezonas fināla spilgtākie mirkļi

Uz augšu
Back