Krāpnieks Mūrnieces vārdā veic rezervāciju Reizenberga "Balzambārā" un raksta rupjības

Sejas.lv
Krāpnieks Mūrnieces vārdā veic rezervāciju Reizenberga "Balzambārā" un raksta rupjības
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Nepatīkamu situāciju piedzīvojusi viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece un "Balzambāra" īpašnieks Andris Reizenbergs. 

Kāds krāpnieks Mūrnieces vārdā it kā veicis rezervāciju Reizenberga bārā, mētājoties ar rupjībām. Par notikušo Mūrniece pastāstījusi sociālajos tīklos.

Vietnē "Facebook" viņa publiskojusi ekrānuzņēmumu, kurā redzama it kā viņas vārdā veiktā rezervācija. Ar savu ierakstu viņa cer brīdināt citus, kuri var nonākt līdzīgās situācijās.

"Laikā, kad mēs ar Andri Reizenbergu cīnāmies par izdzīvošanu un vēl mēģinām palīdzēt citiem,

šis nelietis it kā no mana e-pasta (kādu gan nekad neesmu sev izveidojusi un nezinu, kā šis iespējams) veic rezervāciju Balzambārā, kurš šobrīd slēgts, ar komentāru Andrim - “pasūtīsim tevi n... un vienu alu uz visiem”... 

Ilgi domājām, vai šim vajag publicitāti, tad nolēmām, ka šādas lietas nevar atstāt nesodītas. Policiju nav vērts iejaukt, jo skaidrs, ka tas vienkārši lieks darbs un - kamēr nedraud - mums arī nav, par ko baidīties. Tomēr - ja nu vēl kāds saņem šādus “murgus”, ir vērts atcerēties, ka viss ir viltojams..." vēsta Mūrniece.

Ieraksta nobeigumā viņa piebilst: "Vismaz es esmu ļoti nogurusi. Un zinu, ka arī Andris. Jo mēs strādājam daudz. Arī emocionāli nevienam nav viegli. Šķita, ka cilvēki šai laikā labāki kļūst..." 

Atgādinām, ka Vecrīgā esošajam "Balzambāram" draud slēgšana, turklāt līdzīgu likteni var sagaidīt arī citas ēdināšanas iestādes, LTV raidījumā "Rīta Panorāma" 23. aprīlī atklāja tā īpašnieks Andris Reizenbergs

Reizenbergs atklāja, ka "Balzambāram" iekrājies ap 3000 eiro īres parāds. Tā kā bāram šobrīd ienākumu nav, to atmaksāt nav iespējams. Kā "Rīta Panorāmai" ar asarām acīs sacīja īpašnieks, apsaimniekotājs "Rīgas nami" neesot atsaucīgs sarunās par iespēju parādu atmaksāt vēlāk.

Taču 27. aprīlī Reizenbergs dalījās ar ziņu, ka daļai "Balzambāra" darbinieku ticis piešķirts dīkstāves pabalsts. "Bet, protams, ne visiem! Prieks tik un tā!" - tā uzņēmējs. 

Arī Lindas Mūrnieces vadītajam uzņēmumam "Hotel Roma" nācies saskarties ar grūtībām - lai arī Mūrniece turpina saimniekot un viesnīcas bārs ir atvērts, VID uzņēmumam atteica dīkstāves pabalstu.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu