Aija Andrejeva jauno albumu prezentēs autokoncertā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Aija Andrejeva
Aija Andrejeva Foto: publicitātes

4. jūnijā plkst. 19.00 uz TC "Alfa" jumta notiks Aijas Andrejevas jaunā albuma "Es iešu tālāk" prezentācijas autokoncerts, kas ieskandinās uz nākamo gadu pārcelto mūziķes lielkoncertu.

Aija Andrejeva ir noslēgusi darbu pie sava jaunā albuma "Es iešu tālāk", kas tiks izdots šā gada 6. jūnijā - datumā, kad Siguldas pilsdrupu estrādē bija paredzēts līdz šim vērienīgākais Aijas Andrejevas koncerts. Ārkārtas situācijas valstī dēļ tas ir pārcelts uz 2021. gada 5. jūniju, taču mūziķes faniem būs iespēja klātienē, Rīgā, vērot dziedātājas uzstāšanos un noklausīties jaunākās dziesmas autokoncertā, kurā piedalīsies arī īpašās viešņas - Agnese Rakovska un Kristīne Pāže.

"Pat ja viss apstājies, ir jāiet tālāk," stāsta Aija. "Katrs no maniem albumiem ir transformācija, un, ja albums nav iznācis, tad aplis nav noslēdzies. Tādēļ man ir svarīgi albumu izdot un nospēlēt prezentācijas koncertu, iepriecinot savus klausītājus šajā neziņas pilnajā laikā."

“Mākslai un mākslas mīļotājiem šī gada izaicinājums ir tikties citādā formātā nekā ierasts, ievērojot veselības aizsardzības pasākumus. Veiksmīgi aizsākto sadarbību ar mūziķi Aiju Andrejevu turpinām un 4.jūnijā pārvērtīsim TC “Alfa” jumtu, kas nu jau kļuvis par šīs vasaras notikumu centru, par muzikālu pieturu koku galotnēs, kur mūziķes fani varēs satikt dziedātāju viņai tik nozīmīgajā dienā - jaunā albuma prezentācijā,” stāsta TC “Alfa” vadītāja Liene Apine.  

Koncerts tiks organizēts atbilstoši valstī noteiktajiem ierobežojumiem un varēs tikt skatīts, atrodoties  savās automašīnās.

Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē aula.lv. To skaits ir ierobežots.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu