"X Faktora" uzvarētāja Elīna Gluzunova kā debijas singlu izdodas populāras dziesmas kaverversiju

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Elīna Gluzunova
Elīna Gluzunova Foto: Arturs Kondrats

“X faktora” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova izdevusi savu debijas singlu “Svētku diena”, kas ir komponista Imanta Kalniņa plaši atpazīstamā dziesma.

Kā stāsta Elīna, neilgi pēc uzvaras TV šovā pasaulē nāca viņas trešā atvase, pēc tam pandēmija ieviesa savas korekcijas darbā pie debijas singla, taču priecājas, ka, mazinoties striktajiem ierobežojumiem, ir atsākušies darbi un ir iespēja izdot savu debijas singlu: ““Svētku diena” simbolizē manas dzīves skaistākos notikumus un ir tikai likumsakarīgi, ka šo singlu iedziedāju tieši savā dzimšanas dienā. Reiņa Sējāna aranžējums apvienojumā ar stīgu kvinteta pieskārienu dod dziesmai īpašu noskaņu.”

Dziesmas producents un Elīnas mentors “X faktorā” Reinis Sējāns stāsta: “Viss plūst, mainās laiki un tendences, bet ir dziesmas, kas stāv pāri tam visam. Līdzīgi ir ar Elīnas balsi - tā nepieder kādam laikmetam, tā dzīvo pāri laikiem, un tāpēc, turpinot strādāt pie viņas pirmā albuma, jau redzu, ka blakus oriģināldziesmām, nozīmīga loma būs ne tikai dziesmai “Svētku diena”, bet vēl citām latviešu mūzikas pērlēm.”

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu