Saulgriežu naktī "Willa teātris" atklās vasaras sezonu

Galvenajā lomā Inga Alsiņa-Lasmane
TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Inga Alsiņa-Lasmane
Inga Alsiņa-Lasmane Foto: publicitātes

Svētdien, 21. jūnijā, Saulgriežu naktī, "Willa teātris" aicina uz savu pirmo brīvdabas izrādi – režisora Vara Piņķa un aktrises Ingas Alsiņas-Lasmanes dzejas performanci "Putn ilgs", kas plkst. 21:00 notiks K.K. fon Stricka villas dārzā. Ar šo izrādi "Willa teātris" atklāj savu vasaras sezonu.

Nedaudz aizbēgt no pilsētas mūriem šovasar būs iespējams K.K. fon Stricka villas dārzā, tieši tāpēc savu pirmo vasaras teātra sezonu nesen dibinātais "Willa teātris" atklās ar izrādi “Putn ilgs”, kas pievēršas eskeipismam un mazo lietu apbrīnošanai. Lai gan sākotnēji “Putn ilgs” pirmizrāde tika plānota citā vietā un citā laikā – K.K. fon Stricka villas zālē šī gada martā –, režisors Varis Piņķis un aktrise Inga Alsiņa-Lasmane atraduši veidu kā savu lolojumu pie skatītājiem nogādāt citā vidē un formātā.

Izrāde tapusi izmantojot mūsdienu somu dzejnieces Heli Lāksonenas dzejoļu krājumu “Kad gos smei”, ko uz latviešu valodu atdzejojis Guntars Godiņš. Lāksonenas dzeja pašpietiekami un aizrautīgi fiksē dabā un cilvēkos brīnumaino. Tikpat dzīva un apliecinoša būs arī izrāde jeb izrād`. “Mums nepieder nekas cits, kā visu apkārt fiksējošā apziņa – nepievilsim to,” ar smaidu saka izrādes veidotāji.

Heli Lāksonena
Heli Lāksonena Foto: publicitātes

"Willa teātris" vasaras sezonu Stricka villas dārzā plānots turpināt arī ar citiem notikumiem, par ko tiks ziņots jau drīzumā. Tāpat arī rudenī plānots atklāt jauno iekštelpu teātra sezonu, gan ļaujot pārcelto izrāžu biļešu īpašniekiem noskatīties savas sen gaidītās izrādes (t.sk. “Putn ilgs” iestudējumu zālei), gan arī piedāvājot skatītājiem jaunus iestudējumus.

Saulgriežu nakts izrāde “Putn ilgs” notiks 21. jūnijā plkst. 21.00 K.K. Fon Stricka villas dārzā, Aristida Briāna ielā 9, bet pēc tam tā tiks rādīta arī 28. un 29. jūnijā plkst. 20:00.

Biļetes uz vasaras izrādēm var iegādāties vietnē bilesuparadize.lv. 

"Putn ilgs"
"Putn ilgs" Foto: publicitātes
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu