"Labvēlīgais tips" aicina uz koncertiem Latvijas estrādēs

TVNET
"Labvēlīgais tips" aicina uz koncertiem Latvijas estrādēs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Labvēlīgais tips"
"Labvēlīgais tips" Foto: publicitātes

Iespējams, vispozitīvākā Latvijas grupa “Labvēlīgais tips” aicina uz ne mazāk pozitīviem koncertiem “Es nav redzējis tevi jau sen!” Latvijas estrādēs. 25. jūlijā grupas daiļrades baudītāji gaidīti Valmieras, 1. augustā – Saldus, 7. augustā – Ikšķiles, bet 8. augustā – Alūksnes estrādē.

Tā būs atkalsatikšanās ar draugiem, radiem, kaimiņiem un citiem grupas faniem. Dzīva mūzika, acu skatieni, ar dezinficētām rokām atļautie pieskārieni, sarunas ar pieļaujamo distanci un dzīves svinēšana atkal visiem kopā, jo “Es nav redzējis Tevi jau sen”! “Labvēlīgais tips” solās ievērot visas matemātiskās formulas, kvadrātsaknes un pat mistisko skaitli Pī.

Uz skatuves muzicēs ierastais vokāli instrumentālā ansambļa sastāvs, kurā satilpst: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (balss, trompete), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti), un koncertos izskanēs grupas populārākie un klausītāju iemīļotākie hiti: “Alumīnija cūka”, “Frāzes”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Pīrādziņ, nāc ārā!”, “Lai”, “Omnibuss” un vēl daudzi citi.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs vai bilesuparadize.lv un vienas ieejas kartes cena ir 15 eur, neatkarīgi no skatītāja vecuma. Kalendāram signalizējot par koncertdatuma tuvošanos, cena var pakāpties arī augstāk.

Koncertu biļetes pieejamas šeit.

Koncerta sākums Valmierā pulksten 21.00, bet Saldū, Ikšķilē un Alūksnē pulksten 20.00. Nadzīgākie skatītāju pirmo rindu ieņēmēji varēs startēt skrējienā uz skatuvi precīzi stundu pirms grupas uzstāšanās pirmajiem akordiem. Skatītāju skaits tiks noteikts, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un pasākuma apmeklētāju drošībai izsludinātās sanitārā protokola prasības.

Foto: Grupa "Labvēlīgais tips" nosvin "Sudrabkāzas" piepildītā arēnā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu