Saulrieta koncertos Mārupē grupa "Pērkons"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Pērkons"
"Pērkons" Foto: publicitātes

Trešdien, 22. jūlijā notiks Saulrieta koncertu šīs sezonas devītais pasākums. Tajā uzstāsies leģendārā rokgrupa "Pērkons" un pašmāju regeja apvienība "Riga Reggae". Pasākuma izskaņā paredzēts filmas "Blēži" brīvdabas seanss.

Koncerta sākumā, no plkst. 19.00 uz skatuves kāps pašmāju regeja grupa "Riga Reggae" ar solistu Horenu Stalbi, savukārt ap plkst. 21.00 ar visu laiku iemīļotākajām pērnā gadsimta izskaņas roka melodijām uzstāsies leģendārā grupa "Pērkons".

"Saulrieta koncerti Mārupē" ir vasaras koncertu sērija, kas jau trešo gadu norisinās aktīvās atpūtas parkā "JIP Mārupīte". Šīs sezonas sākumā ierasto brīvdabas koncertu programmu nomainīja autokoncerti un drive-in kino, taču līdz ar ārkārtējās situācijas atcelšanu pasākuma organizatori atgriezās pie iepriekš ierastās brīvdabas koncertu koncepcijas. Šosezon koncertus papildina arī brīvdabas kino.

"Saulrieta koncerti Mārupē" nav tikai koncerts – tā ir aizbēgšana no satiksmes un trokšņiem, iespēja baudīt atmosfēru, saulrietu, dzīvo mūziku, protams, neiztikt arī bez dažādiem konkursiem, aktivitātēm un pārsteigumiem. Saulrieta koncerti ir kā viena vakara minifestivāls. "Sajūtas" ir vārds, kas raksturo piedāvāto notikumu kopumu.

29. jūlijā Mārupē uzstāsies grupa "Eolika", kā arī vokāli instrumentālais ansamblis "Neaizmirstulītes" un grupa "Riga Reggae".  

Biļetes nopērkamas www.aula.lv, www.saulrietakoncerti.lv. Pasākuma biļešu skaits ir ierobežots.

Pasākuma organizatori aicina apmeklētājus ievērot divu metru fizisko distanci, kā arī citus drošības pasākumus.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu