Kultūras telpā "3 māsas" uzstāsies "Sheep Effect" un "Buer & Andromalius"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Sheep Effect"
"Sheep Effect" Foto: publicitātes

Sestdien, 1. augustā plkst. 20 notiks trešais koncertsērijas "Masa" dzīvais koncerts kultūras telpā "3 māsas". Koncertā uzstāsies lietuviešu grupas "Sheep Got Waxed" saksofonists ar solo projektu "Sheep Effect" un vietējais eksperimentālās mūzikas trio "Buer & Andromalius".

Sheep Effect mūzika iedvesmota no džeza, eksperimentālās un elektroniskās deju mūzikas. 2019. gadā Sheep Effect izdeva savu debijas albumu "Saxual Harassment" kurā viņš lieto saksofonu netradicionālos veidos un sapludina to pikantā muzikālā kokteilī ar drum'n'bass, techno un IDM elementiem.

Eiropas mūzikas scēnā Sheep Effect saksofonists Simonas zināms ar savu grupu Sheep Got Waxed – spēcīgu džeza, elektroniskās un akadēmiskās mūzikas hibrīdu, kas guvusi ievērību spēlējot ievērojamos Eiropas festivālos.

Video: Sheep Effect "High! How are you?"

Zem Buer & Andromalius vārda slēpjas Latvijas "underground" vidē zināmi vārdi - Gatis Ziema (ģitāra), skaņu mākslinieks Kaspars Groševs un Andrejs Jastrebinskis (saksofons). Viņi apvienojušies trio, kas sajauc dzīvos instrumentus un elektroniku ekspresīvā skanējumā.

Pirmās biļetes uz pasākumu ir lētākas - 7 eur, bet vēlāk 10 eur. Tās ir ierobežotā skaitā un iespējams iegādāties Fienta.  

Koncertsērija notiek sadarbībā ar radio NABA, iepriekšējos pasākumos uzstājušies tādi mākslinieki kā Erki Parnoja, Elizabete Balčus un Evija Vēbere.

Facebook pasākums šeit.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu