Saulrieta koncertos Mārupē grupa "Eolika"

TVNET
Saulrieta koncertos Mārupē grupa "Eolika"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Trešdien, 29. jūlijā notiks Saulrieta koncertu šīs sezonas desmitais pasākums. Tajā uzstāsies leģendārā popgrupa "Eolika". Savukārt no plkst. 19.00 publiku iesildīs vokāli instrumentālais ansamblis "Neaizmirstulītes" ar pagājušā gadsimta vidus pasaules dziesmām.

"Saulrieta koncerti Mārupē" ir vasaras koncertu sērija, kas jau trešo gadu norisinās aktīvās atpūtas parkā "JIP Mārupīte". Šīs sezonas sākumā ierasto brīvdabas koncertu programmu nomainīja autokoncerti un drive-in kino, taču līdz ar ārkārtējās situācijas atcelšanu pasākuma organizatori atgriezās pie iepriekš ierastās brīvdabas koncertu koncepcijas. Šosezon koncertus papildina arī brīvdabas kino.

"Saulrieta koncerti Mārupē" nav tikai koncerts – tā ir aizbēgšana no satiksmes un trokšņiem, iespēja baudīt atmosfēru, saulrietu, dzīvo mūziku, protams, neiztikt arī bez dažādiem konkursiem, aktivitātēm un pārsteigumiem. Saulrieta koncerti ir kā viena vakara minifestivāls. "Sajūtas" ir vārds, kas raksturo piedāvāto notikumu kopumu.

Augustā paredzēti arī citi vērienīgi koncerti. Pasākuma organizatori atklāj, ka uzsākot augusta koncertu sēriju, plānotas izmaiņas teritorijas izkārtojumā. Līdztekus šī brīža piedāvājumam – bērnu atrakciju parkam un RTU eksperimentu teltij, iecerēts paplašināt arī aktivitāšu klāstu.

Biļetes nopērkamas www.aula.lv, www.saulrietakoncerti.lv. Pasākuma biļešu skaits ir ierobežots.

Pasākuma organizatori aicina apmeklētājus ievērot divu metru fizisko distanci, kā arī citus drošības pasākumus.

Foto: Grupa "Eolika" ar koncertiem svin jubileju.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu