Nedēļas nogalē Tērbatas ielā notiks urbānā joga, prāta spēļu turnīrs un aktivitātes bērniem

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

No piektdienas vakara Tērbatas ielā un Vidzemes tirgū varēs izbaudīt dažādas aktivitātes, informēja Rīgas domē.

Piektdien, 31.jūlijā, no plkst.20 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas pagalmā norisināsies Tērbatas vasaras ielas prāta spēļu turnīrs, bet pie Tērbatas ielas 15/17 no plkst.18 līdz 22 muzikālo pavadījumu nodrošinās "Biit Me Riga" plašu veikals ar dīdžeju "Lee Chapman" (UK) un "Judzhen" (Rahbarber) piedalīšanos.

No plkst.16 līdz 20, kā arī svētdien no plkst.11 līdz 16 blakus Natālijas Draudziņas vidusskolai ikvienam būs iespēja reģistrēt CSDD savu velosipēdu.

Savukārt sestdien, 1.augustā, no plkst.8.30 līdz 9.45 norisināsies "Urban Yoga" nodarbība pie Natālijas Draudziņas vidusskolas.

No plkst.9 līdz 15 Tērbatas ielas posmā starp Dzirnavu un Blaumaņa ielu būs Lauku labumu tirdziņš, kura norises laikā pie Tērbatas ielas 15/17 muzikālo pavadījumu nodrošinās vēlais rīta raidījums "Shake Shooka"

Plkst.17 Natālijas Draudziņas vidusskolas pagalmā notiks "Satori" organizēta diskusija par to, vai pilsēta ir bērnu augšanai un attīstībai labvēlīga vieta.

Vidzemes tirgus teritorijā no plkst.12 mazākos dalībniekus iepriecinās muzikālā programma bērniem "Mazais un Lielais". Plkst.13 Vidzemes tirgū uzstāsies radošā grupa "Pārsteigumu Karuselis".

Svētdien, 2.augustā, Vidzemes tirgū uzstāsies Dace Kravale muzikālā bērnu programmā "Dziedam kopā ar Daci" un notiks muzikāla lielo leļļu programma bērniem "Zaķu lielais našķu galds".

Stipra lietus gadījumā pasākumi pie Natālijas Draudziņas vidusskolas un tās pagalmā tiks atcelti.

Pašvaldība aicina būt atbildīgiem, ievērot divu metru distanci un nedrūzmēties.

Piedaloties pasākumos, Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un parūpēties par savu drošību - izmantot lietotni "Apturi Covid", ievērot divu metru distanci un nedoties tajās vietās, kur veidojas sablīvējums.

Iedzīvotāji ir aicināti regulāri mazgāt rokas un izmantot pie saulessargiem izvietotos dezinfekcijas līdzekļus.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu