Noklausies: Kārlis Kazāks un Kaspars Tobis "Pārziemošu"

TVNET
Noklausies: Kārlis Kazāks un Kaspars Tobis "Pārziemošu"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kārlis Kazāks un Kaspars Tobis
Kārlis Kazāks un Kaspars Tobis Foto: publicitātes

Kārlis Kazāks un Kaspars Tobis iepazīstina jaunāko kopdarbu – dziesmu "Pārziemošu". Tas ir loģisks turpinājums abu mūziķu sadarbībai, kas pirmo reizi bija saklausāma gada sākumā izdotajā albumā "Apspēlēts".

"Šobrīd mums nešķiet interesanti atgādināt par savu eksistenci, piedāvājot klausīties kādu no albumā "Apspēlēts" iekļautajām dziesmām. Tās ir pieejamas visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs. Jau kādu laiku esam kopā sākuši darbu pie jaunām dziesmām, un te nu ir pirmie augļi," par jauno dziesmu stāsta tās autors Kārlis Kazāks.

“Pagaidām nedomājam, vai jaunās dziesmas kādreiz apkoposim albumā. Vienkārši baudām radīšanas procesu. Un, protams, paši atkal gatavojamies albuma papildkoncertiem Latvijas Nacionālajā teātrī. Iespējams, ka iekļausim koncertā arī mūsu jaunāko dziesmu."

Noklausies.

Jaunākās dziesmas ieraksta skanējums veidots sadarbībā ar Krišjāni Geidānu. "Pārziemošu" noformējumā izmantota Ivetas Gabaliņas fotogrāfija, bet dziesmas video versiju veidojis Paul Spectre.

Albums "Apspēlēts" tika pirmatskaņots ar koncertu Latvijas Nacionālajā teātrī šī gada 5. februārī. Savukārt 15. maijā paredzētais papildkoncerts ir pārcelts un pārvērties par diviem koncertiem 29. un 30. septembrī turpat Latvijas Nacionālā teātra Lielajā zālē. Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties šeit, vai uz 15. maija koncertu iegādātās biļetes iespējams samainīt teātra kasēs. Arī papildkoncertu apmeklētāji saņems albuma kompaktdiskus, kas citur tirdzniecībā nebūs pieejami.

Koncerts ir vairāku radošu personību kopdarbs. Koncerta tapšanā piedalījušies režisors Kaspars Zvīgulis, video noformējuma autors Kaspars Aniņš, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, skaņas režisors Krišjānis Geidāns, video inženieris Toms Zeļģis, skaņas inženieris Aivars Vaišļa un producente Ilze Blauberga.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu