Teilore Svifta atkārto Vitnijas Hjūstones panākumu

TVNET
Teilore Svifta atkārto Vitnijas Hjūstones panākumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Teilore Svifta
Teilore Svifta Foto: kadrs no video

ASV pieprasītāko albumu "Billboard 200" topa 1. vietā pārliecinoši turpina dominēt Teilore Svifta. Viņas jaunākais albums "Folklore", kas jūlija beigās pārsteidza daudzus fanus, jau sesto nedēļu ir topa 1. vietā, ziņo "billboard.com". 

Sviftas pārsteiguma albums ASV nedēļas griezumā pārdots 90 000 vienību, liecina "Nielsen Music/MRC Data" apkopotie dati. 

Svifta līdz ar to ir atkārtojusi Vitnijas Hjūstones (Whitney Houston) panākumu - ar visiem saviem albumiem 46 nedēļas atrodoties "Billboard 200" topa 1. vietā. 

Vitnija Hjūstone
Vitnija Hjūstone Foto: Albuma vāks

Šis ir Sviftas septītais numur 1 albums. Albums seko darbam "Lover" un 2017. gada ierakstam "Reputation" (skat. TVNET recenziju).

Platē Svifta sadarbojusies ar vairākiem alternatīvās mūzikas māksliniekiem, tajā skaitā Džastinu Vernonu (Justin Vernon) no apvienības "Bon Iver", Āronu Desneru (Aaron Dessner) no grupas "The National" un Džeku Antonofu (Jack Antonoff).

Vietu zemāk nemainīgi repera Pop Smoke pēcnāves albums - "Stars Aim for the Moon", bet top3 nemainīgi noslēdz repera Juice WRLD darbs "Legends Never Die", kas aktualizējies pēc tam, kad albumam pievienots jauns singls kopā ar kanādiešu mūziķi "The Weeknd" -  "Smile".

"Juice WRLD"
"Juice WRLD" Foto: publicitātes

4. vietā kā jaunums grupas "Metallica" albums ar Sanfrancisko simfonisko orķestri "S&M2".

Savukārt Keitijas Perijas (Katy Perry) jaunā plate "Smile" startē 5. vietā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu