Sindija Vilde ar asarām acīs atklāj, vai Latvijā ieradusies uz palikšanu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Pasākumu rīkotāja un uzņēmēja Sindija Vilde, kura kopš februāra beigām par savām mājām sauca Portugāli, kādu laiku ir atgriezusies Latvijā un atklāj, vai te ir uz palikšanu.

Savus nākotnes plānus Vilde atklās STV Pirmā! raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dzirkstošs dāmu trio - Dagmāra Legante-Celmiņa, Kristīne Virsnīte un Sanda Dejus čalos par visu svarīgo sieviešu dzīvēs – attiecībām, skaistumu, modi un, protams, vīriešiem. 

Pirmā raidījuma viešņa atklās savu šā brīža lielāko kaislību un neskoposies ar patiesām emocijām, stāstot par savu māju meklējumiem ārpus Latvijas robežām.

Viņa nesen atgriezusies no Portugāles, kur pavadīja četrus mēnešus, un atklāj, ka, lai arī bija iecerējusi septembra beigās doties atpakaļ, plānus mainījusi un Latvijā paliks vismaz līdz šā gada beigām.

“Lidojot prom, es ļoti riskēju. Un šobrīd es neesmu gatava tik daudz riskēt. Tāpēc izskatās, ka Latvijā palikšu vismaz līdz gada beigām,” raidījumā saka Sindija.

Tāpat viņa neslēpj - emocionāli grūtākais, esot prom no Latvijas, bijis pārdzīvot to, ka blakus nav dēliņa. Un arī šoreiz, kad Kristīne Virsnīte jautās par lēmumu tomēr doties prom vienai, Sindija, valdot asaras, atzīs, ka joprojām ir grūti par to runāt pat brīdī, kad abi ar dēlu atkal ir kopā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu