Latviešu slavenības Marokā iekrīt “koferu bandas” valgos

FOTO: Ekrānuzņēmums

Kāri pēc jauniem iespaidiem un ceļojumiem veldzēs iemīļotā šova “Četri uz koferiem” jaunā sezona, kas pie kanāla 360TV un “Youtube” kanāla “Brīvdienas TV” skatītājiem nonāks 12. septembrī.

Jautrajā sacensībā par labākā ceļotāja titulu iepriekšējās sezonas uzvarētājai un pieredzējušai ceļotājai Samantai Tīnai izaicinājumu metīs dziedātājs Lauris Reiniks, grupas “Carnival Youth” galvenais taustiņu meistars Roberts Vanags, kā arī sabiedrības dāma, “Instagram” personība un uzņēmēja Katrīne Sauliete.

Četrotne dosies savā pirmajā kopīgajā piedzīvojumā uz eksotisko un saulaino Maroku, kur darīs visu, lai ar galvu reibinošām izklaidēm pārsteigtu ceļabiedrus. Un kā ne – uz spēles liktas visaugstākās likmes: divi no ceļabiedriem saņems iespēju piedzīvojumu turpināt un doties jaunā dēkā uz kādu citu valsti.

Lai arī intereses un vēlmes katram ceļotājam būs krasi atšķirīgas, budžets - 2000 eiro apmērā - visiem viens, padarot sacensības patiesi intriģējošas. Vai ar to pietiks naktsmājām, transportam un maltītēm? Kura no slavenībām būs izplānojusi neizmirstamu izklaides programmu, bet kura tērēsies uz nebēdu, nedomājot par to, vai naudas pietiks arī parējām ceļojuma dienām?

Pirmā ceļojuma diena būs Roberta Vanaga pārziņā, kurā negaidīti notikumi sāksies jau Marakešas lidostā. Ierodoties saules un vasaras pielietajā valstī, latviešu ceļotājus pārsteigs fakts, ka liela daļa marokāņu eiropiešus uzskata par “staigājošiem bankomātiem”. Tam pierādījums ilgi nebūs jāmeklē – nonākot pie viesnīcas, pieredzējušie ceļotāji iekritīs uz diezgan klasisku tūristu apmuļķošanas veidu un nonāks “koferu bandas” valgos. Vietējie laipni piedāvāsies līdz viesnīcai, kas ir vien pāris metru attālumā, nogādāt ceļotāju koferus, par to pieprasot bargu naudu. Likmes augs, un izcelsies skaļš konflikts, kuru atrisināt būs iespējams vien samaksājot – nu jau ne tikai par čemodānu vešanu, bet arī čaklo marokiešu nofilmēšanu šovam “Četri uz koferiem”.

Atrisinājušus pirmo konfliktu, gluži kā auksta duša ceļabiedrus šokēs fakts, ka Roberts, cenšoties ietaupīt līdzekļus, rezervējis visiem nakšņošanu kopīgā numuriņā. “Tā bija pirmā reize, kad kādā no ceļojumiem nakšņojām vienā numuriņā. Teikšu atklāti, sākumā sajūta nebija omulīga,” par pirmajām naktsmājām Marokā stāsta Samanta Tīna. Arī pārējā ceļojuma diena pārsteigs ar košām un pat ekstrēmām dēkām - slavenības sastaps Marakešas čūsku dīdītājus, paviesosies vienā no skaistākajiem pasaules dārziem, kura veidošanā piedalījies slavenais modes mākslinieks Īvs Senlorāns, kā arī dosies uz mītiem apvīto Marokas pilsētu Kasablanku.

Lai gan Maroka ir Āfrikas valsts un vidējā alga tur ir ļoti maza, cenas, kas tiek nosauktas tūristiem, ļoti atšķiras no tām, par kādām preces un pakalpojumus pērk vietējie. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka ceļotāju kopīgais naudas maciņš tukšosies zibens ātrumā. Īpaši pēc Katrīnes Saulietes sarūpētajām izklaidēm, kura draugus lepni vizinās ar taksometriem. Vai naudas pietiks arī pēdējās Marokas piedzīvojuma dienas “galvenajam varonim” Laurim Reinikam? Kurš no ceļotājiem uzvarēs šoreiz un izpelnīsies labākā ceļotāja titulu? 

Uz augšu
Back