Nogalinātā Pāvela Rebenoka tuvākais draugs savas dzimšanas dienas vairs nesvinēs

Sejas.lv
Nogalinātā Pāvela Rebenoka tuvākais draugs savas dzimšanas dienas vairs nesvinēs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

26. septembrī notika atvadīšanās no nogalinātā advokāta Pāvela Rebenoka. Viņa draugs un notikušās slepkavības liecinieks Ingus Balandins sociālajos tīklos veltījis Rebenokam siltus atvadu vārdus.

Dažas dienas pirms bērēm Balandins sociālajos tīklos publiskoja ierakstu, veltītu Rebenokam: "Vien paliek mīlestība tava, kā sāpju un kā laimes mērs... Tu vienmēr esi un būsi ar mani."

Vien paliek mīlestība Tava, kā sāpju un kā laimes mērs...? Tu vienmēr esi un būsi ar mani??? Atvadīšanās no Pāvela 26.09.2020. Plkst 11:00 Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāle Apbedīšana Pokrova kapos

Posted by Ingus Balandins on Thursday, September 24, 2020

23. septembrī Balandinam palika 38 gadi, taču, kā atklāj abu pietuvināta persona, jurists Mārtiņš Krieķis, Ingus savu dzimšanas dienu nesvinēja.

"Viņš arī turpmāk savā mūžā dzimšanas dienas vairs nesvinēs.

Ingus negrib saņemt ne apsveikumus, ne dāvanas," izdevumam "Privātā Dzīve" komentē Krieķis.

Foto: atvadīšanās no Pāvela Rebenoka

Jau vēstīts, ka saistībā ar notikušo policijā sākts Kriminālprocess pēc krimināllikuma 117. panta - par slepkavību, ja tā saistīta ar laupīšanu. Policija gan aizvien neizslēdz arī iespēju, ka Rebenoka slepkavības motīvi varētu būt saistīti ar viņa profesionālo darbību, tomēr šī versija esot mazāk ticama.  

Trīs maskās tērpti noziedznieki advokāta Pāvela Rebenoka mājā iebrukuši, uzlaužot durvis, un savus upurus tie situši ar rokām, kājām un turpat atrastiem dēļiem, bet no notikuma vietas aiznesuši līdzi dārgus rokaspulksteņus un juvelierizstrādājumus, preses brīfingā informēja Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Armands Ruks. Tiek lēsts, ka paņemto mantu vērtība ir vairāk nekā pusmiljons eiro.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu