"Triānas parks" piedāvā dziesmu ar Igo. Izdod jaunu EP

TVNET
"Triānas parks" piedāvā dziesmu ar Igo. Izdod jaunu EP
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Triānas parks"
"Triānas parks" Foto: publicitātes

27. oktobrī grupa "Triānas parks" publisko EP albumu "Kompozīcijas" un singlu "Mālos pelēkos", kas iedziedāts kopā ar Igo. Grupa arī izsludina decembra koncertu sēriju.

Piecu dziesmu EP sarakstīts šā gada pirmajā pusē grupas radošajās nometnēs, ieraksts tapis Cēsu studijā Aleja Records un Rīgā Mute studijā. Pirmo singlu “Vientuļa sala” klausītāji iepazina jau septembrī. Kā otrais singls plašākai publikai tiek nodota dziesma “Mālos pelēkos”, kas tapusi kopā ar dziedātāju Igo. EP “Kompozīcijas” ir turpinājums ceļam, kuru grupa iesāka pagājušā gadā ar ierakstu “11”.

Noklausies EP.

"Formas ziņā "Kompozīcijas" vairāk ir konceptuāls darbs, kas sākas ar jautājumu un beidzas ar atbildi. Albums tapis trīs mēnešu laikā, tādēļ tēmas un idejas ir cieši saistītas. Ierakstu caurvij ideja, kura popmūzikā laikam nav diez cik populāra, - vientulības izpēte. Šim gadam raksturīgās izmaiņas mūs katru nodalīja no ierastajām sociālajām grupām, liekot grupēties no jauna. Variācijas ir dažādas, vientulība - nemainīga. Dziesma "Krasti", šķiet, ir dramatiskākā dziesma, kas atklāj albuma lirisko tēlu - tas ir vīlies, sāpināts, viņš vēlas atgūt ticību un sākt visu no jauna. Vai tas maz ir iespējams?” albuma vadmotīvus ieskicē Agnese Rakovska.

Video: "Mālos pelēkos".

Šā gada nogalē, no 12. līdz 26. decembrim, grupa aicina uz koncertu sēriju "Kompozīcijas". Skaitliski mazie koncerti, ievērojot drošības noteikumus, notiks baznīcās visā Latvijā. Sakrālā vide, pieklusinātā mūzika un līdzcilvēku klātbūtne ir tas, ko grupas dalībnieki vēlas  sniegt saviem klausītājiem.

"Veidot koncertu sēriju baznīcās bija spontāna ideja, bet šobrīd tā ir vajadzīga vairāk nekā jebkad, vismaz man personīgi tas ir brīdis, kuru veltīt, lai savu skatu vērstu augšup. Mēs vēlamies, lai cilvēki decembrī domā par būtisko, un īstermiņa apmierinājuma vietā izvēlas mieru. Ir vērts atskatīties uz šo gadu - tas ir bijis pilns ar pārbaudījumiem!" saka Agnese Rakovska.

Koncertprogrammā – jaunās EP “Kompozīcijas” un labi zināmās “Triānas parka” dziesmas, kā arī klasiskās Ziemassvētku dziesmas. Koncerti notiks Cēsīs, Skrīveros, Tukumā, Ikšķilē, Līgatnē, Rīgā, Liepājā un Bauskā. Biļetes uz koncertu sēriju “Kompozīcijas” būs nopērkamas biļešu platformā aula.lv no 28. oktobra.

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, 15. oktobrī “Hanzas peronā” plānotais grupas lielkoncerts ir pārcelts uz 2021. gada 25. martu.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu