Marta izdod albumu un publicē dziesmu ar Intaru Busuli

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Marta Grigale un Intars Busulis
Marta Grigale un Intars Busulis Foto: publicitātes

Trešdien, 28. oktobrī, dziedātāja Marta (Marta Grigale) laiž klajā savu pirmo pilnmetrāžas albumu "Lietas, kas notiek manā galvā", kurā iekļautas deviņas dziesmas latviešu valodā. Vienlaikus klausītājiem tiek nodots singls "Pasaule pagaidīs", kas tapis kopā ar Intaru Busuli.

"Tas ir par drosmi - drosmi būt man pašai, drosmi būt atklātai, drosmi pateikt īstos “jā” un īstos “nē”. Manā galvā allaž ir bijis ļoti daudz jautājumu. Strādājot pie albuma, esmu meklējusi uz tiem atbildes, cenšoties būt maksimāli godīga gan pret klausītājiem, gan pati pret sevi," par albumu stāsta Marta.

Albumā iekļauti seši vēl nedzirdēti ieraksti, tostarp duets ar Intaru Busuli (“Pasaule pagaidīs”), kā arī grupas “bet bet” dziesmas “Pieklauvē” kaverversija līdzās trim jau iepriekš izdotajiem singliem (“Drāma, “Atkal tu”, “Tu neesi viss”).

Turklāt kompozīciju sarakstu papildina arī neliela Martas meitas Grētas improvizācija.

Marta "Lietas, kas notiek manā galvā"
Marta "Lietas, kas notiek manā galvā" Foto: publicitātes

Albuma producēšanā piedalījies gan elektroniskās mūzikas mākslinieks Kashuks (“Pieklauvē”, “Supermeitene”), gan mūziķis Dmitrijs Tarasovs (“Pasaule pagaidīs”), taču lielāko daļu dziesmu producēšanas, balss ierakstu, kā arī miksēšanas un māsterēšanas darbu veicis DJ Rudd. “Pirmie albumi vienmēr ir īpaši. Man ir prieks, ka varēju būt daļa no šī albuma un vērot Martas izaugsmi gan kā dziesmu autorei, gan izpildītājai,” atzīst producents.

Noklausies albumu.

Albums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu un ir pieejams izplatītākajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, Apple Music, YouTube u.c.).

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu