Grupai "Instrumenti" jauna skaisti savāda dziesma

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Tikšanās ar “Origo Zelta dziesma 2018” nominantiem – grupu "Instrumenti" un Intaru Busuli
Foto: Tikšanās ar “Origo Zelta dziesma 2018” nominantiem – grupu "Instrumenti" un Intaru Busuli Foto: Jānis Škapars / TVNET

Grupa “Instrumenti” piedāvā jaunu, ziemas noskaņās radītu dziesmu “Skaisti savāds”, kam tapusi arī teksta video versija.

Par dziesmu stāsta tās mūzikas autors Jānis Šipkēvics: "Šogad mūs sagaida ārkārtīgi neparasta ziema - sarežģījumiem un trauksmes pilna ikdiena. Taču ir lietas, kas notiek neatkarīgi no mūsu gribas un ziņu virsrakstiem. Līdz ar pirmo Adventi daba mūs ieskāva sniega segā, bērnu acīs sācis mirdzēt Ziemassvētku gaidīšanas prieks, un mūsu sirdīs ir nesatricināma cerība, ka nākamais gads būs kā dāvana un mierpilns apbalvojums par izturību, ticību un pacietību. Pateicībā, ka varam ne tikai izturēt šo laiku, bet arī vēl palīdzēt citiem, – tā tapusi šī dziesma. Paldies Martam Pujātam par brīnišķīgajiem vārdiem."

"Skaisti savāds" dziesmas teksta video autors ir Didzis Bardo. 

Dziesma iekļauta “Eņģeļi pār Latviju” digitālajā albumā “Brīnumu radot”, ko iespējams iegādāties projekta mājas lapā – www.engeliparlatviju.lv, vienlaicīgi ziedojot līdzekļus Bērnu slimnīcas fondam.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu