Mums tā ir pēdējā plānā: Magone drosmīgi pastāsta par savu mīlas dzīvi ar vīru

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Magone allaž izcēlusies ar drosmi atklāti runāt par savu dzīvi, neuztraucoties, ko citi par to varētu padomāt. 

Arī jaunākajā šova sērijā, kas pie skatītājiem nonāca 1. decembra vakarā, Magone pastāstīja gan to, kā iepazinusies ar savu vīru Žani, gan nekautrējās publiskot arī intīmas detaļas par abu šā brīža attiecībām.

Izrādās, šovu zvaigzne ar vīru guļ katrs savā istabā un, Magones vārdiem runājot, ir “modernās attiecībās”, vairāk uzmanības veltot bērniem un mājas solim, nevis intimitātēm.

“Ar Žani mums ir praktiskā puse un pavērsiens – saproti reālo dzīvi. Ir pamatvajadzības – bērni, paēduši vēderi, apkopta māja, silts, labi.

Tāda intīmā dzīve ir pašā pēdējā plānā vispār mums.

Mēs dzīvojam ļoti moderni – katrs savā istabā, baksta katrs savu telefonu un saskare ir vien – čau, ēst dosi? Došu. Nē? – ej kakāt. Viss, čau, paldies par vakariņām!” par attiecībām ar vīru pastāstīja šova zvaigzne.

Savukārt atminoties abu iepazīšanās laiku, Magone skatītājiem atklāti sacīja, ka jau toreiz ar intīmām attiecībām nav steigusies. Vēl vairāk – viņa topošajam vīram sacījusi – tuvība iespējama tikai pēc kāzām. “Viņš jau toreiz bija “kārs”, kad nāca iepazīties. Droši vien domāja, ka es ar katru guļu pirmajā naktī. Viņš tur man kaut ko grūstās, bakstās – es saku – kas te ir par tādu?!

Es neko, kamēr kāzas nebūs!

Es cienījama sieviete, divi bērni, katrs no sava, gribu reiz apprecēties, nevis gulēt ar kuru katru,” notikumus pirms kāzām atcerējās Magone.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu