"Viņš pat nekaunīgi mani noskūpstīja!" Kašers atminas liktenīgo iepazīšanos ar mīļoto vīrieti

Sejas.lv
"Viņš pat nekaunīgi mani noskūpstīja!" Kašers atminas liktenīgo iepazīšanos ar mīļoto vīrieti
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā, kārtojot drēbju skapi, atmiņās par romantisko iepazīšanos ar savu mīļoto vīrieti Jāni gremdējas multimākslinieks Kašers.

“Uz viens – divi paņēma! Viņš pat nekaunīgi pirmajā reizē mani noskūpstīja. Trīs reizes! Vērmanes dārzā! Cilvēkiem garāmejot. Es nezināju, ko darīt, bet es ļāvos!” - atceras Kašers. “Tas bija ļoti skaisti. Un tā jau tu notirgoji mani sev. Nebūtu tas skūpsts, nebūtu tā otrā reize. Bet bija!” 

Kā zināms, abi vīrieši iepazinušies vietnē “Instagram” un tikai pēc tam satikušies klātienē. Par šo notikumu arī Kašera dzīvesbiedram ir īpašas atmiņas: “Viņš bija lepni satērpies! Pirmā emocija, Kasparu ieraugot, bija ne tas, ko visi man piestāstīja – ka viņš būs viss rozā, vēl kaut kas. Bet cilvēks atnāca gandrīz ģērbies tāpat kā es, tumšās drēbēs.” Kamēr Kašers steidz papildināt: “Es jau biju gatavojies! Tas bija triks – es jau novilku tos rozā, tos papagaiļu ietērpus.”

“Slavenības. Bez filtra” skatītājiem Kašers un Jānis drosmīgi apsolījuši iespēju ielūkoties, kā abi gatavojas ilgi gaidītam notikumam – kāzām. Pāris ļoti cer, ka pandēmija tam nebūs šķērslis, un apņēmušies spert mērķtiecīgus soļus, lai iecere piepildītos. Šovā skatītājiem būs iespēja ielūkoties, kādus gredzenus Kaspars ar Jāni ir noskatījuši un kāpēc viņiem ir svarīgi, lai arī šis simbols ne tikai labi izskatītos, bet arī nestu īpašu vēstījumu par abu attiecībām.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu