Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi sveic visu mīlētāju dienā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Marta Kauliņa
Marta Kauliņa Foto: publicitātes

Tuvojoties Valentīndienai, sitaminstrumentu mūziķe Marta Kauliņa un Liepājas mežragu kvarteta puiši ir sagatavojuši mazu muzikālu sveicienu visiem tiem, kas mīl.

"Valentīndiena šogad tuvojas ļoti aukstā laikā, tāpēc jums visiem šajos mīlētāju svētkos radījām nelielu sildelementu," saka Marta Kauliņa, kas Liepājas Simfoniskā orķestra sastāvā muzicē jau astoņus gadus.

Muzikālā sveiciena pamatā ir leģendārā dziesma “I Wanna Be Loved By You”, kuru 1928. gadā sarakstījuši Herberts Stotharts un Harijs Rubijs mūziklam “Labais zēns” (“Good Boy”). Pasaules atpazīstamību šai dziesmai atnesa tieši valdzinošās aktrises, dziedātājas un modeles Merilinas Monro izpildījums. Dziesmas aranžiju mežragu kvartetam un marimbai veidojis Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķis – trompetists Jānis Ivuškāns.

Noskaties video.

Liepājas Simfoniskā orķestra sitaminstrumentāliste Marta Kauliņa savu talantu izpauž daudzos projektos, sadarbojoties ar tādām radošām personībām kā Karīna Tatarinova, Jānis Ivuškāns, Igo Fomins, Jānis Strazds, Jēkabs Jančevskis. Marta mūziku rada arī pati – ir nospēlēti vairāki projekti kopā ar ģitāristu Robertu Dinteru, savukārt kopā ar Mārtiņu Zālīti ir izveidota apvienība A9.

(Marta Kauliņa)
(Marta Kauliņa) Foto: Indulis Pelnēns un Jānis Vecbrālis

Savukārt Liepājas Mežragu kvartets šobrīd ir vienīgais aktīvi muzicējošais profesionālais mežragu kvartets Latvijā. Tā sastāvā spēlē Ingus Novicāns, Mārcis Auziņš, Aivars Vadonis un Edgars Kalniņš – visi jau ilggadēji Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi.

Video tapis sadarbībā ar video mākslinieku Induli Pelnēnu, mājīgo kultūras namu “Wiktorija” un tērpu salonu “Mana kleita”.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu