Tiešraidē būs skatāms iestudējums ar Daudziņa un Znotiņa piedalīšanos

TVNET
Tiešraidē būs skatāms iestudējums ar Daudziņa un Znotiņa piedalīšanos
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Rīgas kultūras un tautas mākslas centrs (RKTMC) "Mazā ģilde" Starptautiskajā sieviešu dienā piedāvā iespēju noskatīties iestudējumu "Vēstule draugam" tiešraidē 8.martā plkst.19 no Mazās ģildes Lielās zāles.

Kā informē "Mazās ģildes" pārstāve Elīna Čipāne, dzejniekus Ojāru Vācieti un Imantu Ziedoni attēlos aktieri Daudziņš un Znotiņš, izspēlējot abu dzejnieku rakstītās dzejas rindas, ierakstus, vēstuļu un apsveikumu kartīšu saraksti Jēkaba Nīmaņa muzikālās partitūras pavadībā.

Biļetes var iegādāties un interneta tiešraidi varēs skatīties tīmekļvietnē "bilesuparadize.lv".

Čipāne pavēstīja, ka Ziedonis un Vācietis vēstules viens otram nerakstīja regulāri. Reizēm atbilde nepienāca vispār, reizēm pienāca pēc vairākiem mēnešiem, taču tās bija trāpīgas un spilgtas, jo viņi bija līdzvērtīgi sarunu biedri. Iestudējumā "Vēstule draugam" skatītājiem būs iespēja iepazīties ar abu dzejnieku draudzības liecībām uz papīra, kuras atklājas visplašākajā emociju gammā - ar humoru, ironiju, sarkasmu, jušanu, sapratni, vientulību, smeldzi, brālību.

Tiešraides biļetes cena 7 eiro. Iegādājoties biļeti, tiks saņemts tiešraides kods, kuru būs iespējams izmantot, lai skatītos iestudējumu. Tiešraidi varēs vērot "Biļešu paradīzes" mājaslapā, uzspiežot uz pasākumu "Vēstule draugam". Lai pieslēgtos pasākumam, būs jāievada tiešraides kods laukumā "Insert password". Kods paredzēts vienai viedierīcei.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu