Atcelti Siguldas Opermūzikas svētki

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ieva Čīka / LETA

Dainis Kalns un Siguldas starptautisko opermūzikas svētku komanda nolēmusi atcelt šovasar plānotos svētkus, jo epidemioloģiskā situācija joprojām ir nestabila un nav iespējams prognozēt svētku norises apmērus, informē Siguldas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāja Sindija Brikmane.

Lai sniegtu kvalitatīvu un pilnībā sagatavotu programmu, būtu jāsāk mēģinājumi un citas klātienes tikšanās, kuras pašlaik nav iespējamas.

Opermūzikas svētku organizators Kalns pateicas visiem uzticīgajiem klausītājiem par to, ka viņi pacietīgi gaidījuši šī gada svētkus, kurus epidemioloģiskā situācija arī pērn liedza organizēt, tādējādi pieņemts lēmums atdot naudu par iegādātajām biļetēm.

Kalns plāno, ka esošās iestrādes plānotajiem svētkiem saglabāsies un būs atspēriens nākamā gada svētkiem, kuri plānoti, kā ierasts, jūlija beigās.

Nauda par iegādātajām biļetēm internetā pircējiem tiks atdota automātiski uz kontu, no kura iegādātas biļetes. "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās iegādāto biļešu naudu atpakaļ var saņemt visās "Biļešu paradīzes" kasēs, taču epidemioloģisko ierobežojumu dēļ kases darba laiks var būt mainīgs vai tās var būt arī slēgtas.

Foto: 25. starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu