Magone komentē apsūdzības mantas piesavināšanā

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Ceturtdien, 6. maijā, 360TV raidījums “Miers un kaimiņš” devās uz Gulbenes pusi, lai šķetinātu Magones Šutovienes konfliktu ar iegādātās “Avotiņu” mājas bijušajiem saimniekiem, kuri apvaino Šutovu ģimeni īpašumā atstātās mantas piesavināšanā. Nu Magone pati komentējusi notikušo. 

Kā apgalvo Magone, viņa vairākkārt aicinājusi bijušos saimniekus mantas no īpašuma savākt. Tāpat arī steigusies iespējami ātri norēķināties par māju, lai tā pārietu viņu īpašumā, jo traucējusi gan iepriekšējo saimnieku – Ligitas un Modra - vēlme kontrolēt jauno saimnieku gaitas, gan sajūta ka “viss nav tik tīrs kā izskatās”.

“Slavenības. Bez filtra” zvaigznes aizdomas vēl vairāk pastiprinājušas arī paziņas, sakot, ka bijušie saimnieki, visticamāk, cerējuši, ka Magone nespēs pildīt līgumsaistības un samaksāt par māju, tādējādi viņi varēšot paturēt gan māju, gan jau iemaksāto naudu:

“Viņi gribēja to māju tā kā ar viltu pārdot – noņemt man naudu un arī māju paturēt atpakaļ.” 

Tāpat šovu zvaigzne atklāti pastāstīja, ka sākotnēji saimniece ļoti aktīvi un laipni iesaistījusies un palīdzējusi Šutoviem nokārtot ar mājas pirkšanu saistītos dokumentus, taču tad arvien uzstājīgāk sākusi jaukties ģimenes ikdienas dzīvē – gan pamācot, kur ko sēt, gan izsakot piezīmes par Šutovu saimniekošanu, kas it kā apkaunojot bijušo mājas saimnieku senču godu.

“Kundze bija iedomājusies, ka es došu te istabu un viņai būs tiesības te visu laiku nākt,” klāsta Magone un pastāsta, ka Ligita bieži ieradusies ciemos jau pārdotajā mājā un pat vēlējusies tur nakšņot.

Kad Magone iebildusi pret šādām vizītēm, izcēlies konflikts, pēc kura Ligita sākusi atprasīt mantas un apvainot Magoni un viņas ģimeni.

Skaidrs ir viens - situācija nav no vienkāršākajām un, visticamāk, abu pušu starpā izlīgums nav iespējams. Tiesa, Magone “Miers un kaimiņš” komandai apsolījusi - Ligitas vecmāmiņas mantas, kas atrodas bēniņos, ārā nemetīs, bet godās kā vēsturisku vērtību.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu