"Pārstājiet nosodīt!" Jānis Timma viesojies dzimtajā pilsētā, taču piedzīvojis nepatīkamas emocijas

Jānis Timma FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas basketbolists Jānis Timma, kurš jau vairākus gadus dzīvo Maskavā, viesojies savā dzimtajā pilsētā Krāslavā. 

Timma vietnē "Instagram" dalījies ar foto, kurā redzams spoguļattēlā, un pie tā pievienojis dziļdomīgu ierakstu.

"Sveicināti, mani draugi! Es vēlējos padalīties ar dažām domām un emocijām, kuras piedzīvoju savā pēdējā braucienā. Es biju savā dzimtajā pilsētā. Jā, tā bija lieliska sajūta satikt manu vectēvu redzēt tēva ģimeni, cilvēkus, kurus pazīstu.

Bet man bija sajūta, ka es viņiem vairs neesmu tas mazais bērns, kurš spēlēja bumbu visu dienu un neklausīja, ko viņi saka.

Neesmu tas pats puisis, kurš nācis no tās pilsētas. Bet gan tas puisis, kuru viņi aizsūtīja pasaulē, lai redzētu, kas notiek ārpus pilsētas robežām. Es satiku cilvēkus, un viņi uz mani skatījās:

"O, tas puisis ir atpakaļ pilsētā, kas par *****, viņam taču viss pieder, un tagad viņš te parādās..."

Nē, es mēdzu dzīvot tāpat kā jūs un varbūt pat nedaudz sliktāk. Man vienkārši bija sapnis, un es tam sekoju. Un joprojām sekoju. Tas, ko vēlos pateikt ir - pārstājiet nosodīt!

Jūs arī varat būt veiksmīgi un priecīgi savā dzīvē.

Jā, dažreiz jūs apdedzināsieties, labi, lielākoties, bet jūs nesadegsiet. Jūs būsiet tik gandarīti, kad sapratīsiet, ka visas apdedzināšanās ir bijušas to vērtas. Pievērsiet uzmanību katrs savai dzīvei. Neskatieties apkārt. Jā, jūs varat salīdzināt sevi ar kādu citu, bet nedzīvojiet tā cilvēka dzīvi. Radiet paši savu! Jo spogulī jūs ieraudzīsiet sevi. Esiet apmierināti ar sevi, nenosodiet citus, kuri nevar izmanīt jūsu dzīvi, kamēr jūs neizmainiet savējo," rakstīja Timma.

Viņš atklāja, ka dalīsies ar vēl dažām fotogrāfijām no dzimtās pilsētas, cerot, ka tas "kādu iedvesmos nepadoties un doties uz priekšu".

Jau ziņots, ka Latvijas aizsargs Dairis Bertāns kopš marta pārtraucis spēlēt Maskavas apgabala "Himki" komandā. Kā sociālajā vietnē "Twitter" paziņoja basketbolista aģents Artūrs Kalnītis, vienošanās pārtraukta, jo klubs kavējas ar algu izmaksu.

Tikmēr sarunā ar "sport-express.ru" komandas ģenerāldirektors Pāvels Astahovs neslēpa, ka "Himki" rindās vairs nav arī Timmas, kuram esot bijušas nesaskaņas ar jauno treneri Andreju Maļcevu.

Konflikts starp abām pusēm sācies pirms 28. februāra VTB Vienotās līgas spēles pret latviešu basketbolistu pārstāvēto Zelonas Guras "Stelmet Enea". Timma īsi pirms mača sākuma uzzinājis, ka nav iekļauts starta piecniekā, un nekavējoties devies uz ģērbtuvēm. Kopš tā laika Timma vairs nav trenējies kopā ar "Himki" komandu.

Uz augšu
Back