Starp Eirovīzijas dalībniekiem uzplaukušas jūtas

FOTO: EPA, AFP/SCANPIX / TVNET kolāža

Nule aizvadītajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzplaukušas jūtas starp Norvēģijas un Azerbaidžānas pārstāvi. 

Norvēģijas pārstāvis Tikss (Tix) vietnē "Instagram" publiskoja video, kurā apstāsta, kā aizsākās viņa un Azerbaidžānas pārstāves Efendijas mīlas stāsts. 

Viss sākās ar to, ka Tiksa intervijas laikā fonā bija dzirdams Efendijas mēģinājums, kuram Norvēģijas pārstāvis sāka dziedāt līdzi. "Man viņa ļoti patīk," atzina mūziķis.

Nākamajā dienā viņš Efendijai veltīja dziesmu "Ja Ja Ding Dong" no "Netflix" filmas "Eirovīzija. Stāsts par "Fire Saga". Nesagaidot reakciju no efektīgās azerbaidžānietes, Tikss nāca klajā ar vēl vienu romantisku žestu, izpildot Eltona Džona dziesmu "Can You Feel the Love Tonight".

Reaģējot uz Tiksa uzmanības izpausmēm, arī Efendija nāca klajā ar video, veltot viņam dziesmu, un tad abi sāka apmainīties ar dāvanām - Norvēģijas pārstāvis tika pie dziedātājas plakāta un iespējas izvēlēties doties ar viņu uz vakariņām, Baku vai Eirovīzijas lielo finālu. Arī Efendija saņēma dāvanas - ziedu pušķi, šokolādes konfektes un ar roku rakstītu vēstuli: "Mana sirds pieder tev."

Pēc tam fani sāka radīt zīmējumus un mēmes, kur redzami abi mīlnieki.

"Tad es sapratu, ka šis kļūst nopietni. Es zinu, ka kādam tas izskatās kā joks, bet man tas bija pa īstam," publiskotajā video atklāja Tiss. 

Ņemot vērā Covid-19 ierobežojumus un to, ka dalībniekiem bija liegts tikties citam ar citu, Tikss un Efendija pirmo reizi ieraudzīja viens otru Eirovīzijas atklāšanas pasākumā un drīz vien norunāja arī randiņu, baudot dzērienus pasākuma norises vietā. 

Video redzams arī tas, ka abi turpināja viens otram izpaust savas jūtas, daloties ar dāvanām un kopā pavadot laiku konkursa finālā. 

Vairāk uzzini video!

Uz augšu
Back