Foto ⟩ Mūzikas namā "Daile" prezentēta Kristapa Vanadziņa trio jaunā skaņuplate

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kristapa Vanadziņa trio vinila albuma “The Love Garden has Overgrown” prezentācijas koncerts
Kristapa Vanadziņa trio vinila albuma “The Love Garden has Overgrown” prezentācijas koncerts Foto: Jānis Škapars/TVNET

18. jūnijā plkst. 19.00 klātienes koncertā mūzikas namā "Daile" tika prezentēts Kristapa Vanadziņa trio vinila albums "The Love Garden has Overgrown" ("Mīlestības dārzs ir aizaudzis"), kā arī dokumentālā filma par trio dzīvi un albuma tapšanu. Aplūko foto no svinīgā pasākuma! 

Pašreizējo trio sastāvu veido ilggadēji džeza mūzikas pazinēji: pianists Kristaps Vanadziņš, basists Jānis Rubiks un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds.

Foto: Kristapa Vanadziņa trio vinila albuma “The Love Garden has Overgrown” prezentācijas koncerts.

Albums izdots vinila plates formātā, kā arī ir pieejams «Spotify», «Apple Music» un citās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs un izdevniecības «Youtube» un «Bandcamp» profilos.

"Jersika Records" - Latvijas džeza mūzikas izdevniecība, kas dibināta 2017. gadā Rīgā un ierakstus veic pamatā pilnīgi analogi, uz lentes, ko pēc tam izdod vinila platēs.

Kristaps Vanadziņš darbojies kā mūziķis un producents vairākos ierakstos. 2020. gadā producējis divus ierakstus - Jolantas Gulbes-Paškevičas "Gaisma krīt" un Ievas Kerēvicas albumu "Centerwise". Teju desmit gadu garumā Kristaps bijis līdzdalīgs muzikālajā un dejas ikgadējā koncertšovā "Cabaret" sagatavošanas procesos. Vairākus gadus darbojas kā mākslinieciskais vadītājs Dailes nama mūzikas salonā. Uzstājies un sadarbojies kopā ar tādiem ārzemju mūziķiem kā Esbjõrn Svennson, China Moses, Deborah Carter u.c. K. Vanadziņš jau izdevis trīs albumus "The New trio", "Himalaj" un soloalbumu "Piano improvisations".

Tuvākie koncerti

19.06. Latgales vēstniecība "Gors", Rēzekne

02.07. NOASS, festivāls Rīgas Ritmi, Rīga

03.07. Mūzikas nams "Daile", Rīga

09.07. Horna dārzs, Jūrmala

21.07. Berga bazārs, Rīga

19.08. Ventspils Groove, Ventspils

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu