Intars Busulis jaunajā klipā restaurē pats savu kāzu dienu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Sākoties aktīvākai kāzu sezonai, Intars Busulis nodod saviem klausītājiem dziesmu, kas varētu būt svinību himna tiem, kas atzīmē kāzu gadadienas. Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Kaspars Ansons.

"Kopdzīve, kad ievelkas līdz sudraba kāzām, tā paliek aizvien dārgāka un dārgāka, ar notikumiem, kas dzīves laikā ir piedzīvoti. Dziesma tapa nejauši, pat spontāni, pirms pāris gadiem, tās reizēm atnāk kaut kur no kosmosa. Man ir liels prieks, ka Intars piekrita to iedziedāt, tas bija vienīgais variants, gribējās cilvēku ar lielāku pieredzi, īpaši laulībā," stāsta Kaspars Ansons.

"Gatavojamies sudraba kāzām, kuras mums būs pēc pieciem gadiem, un es pieļauju, ka tās varētu būt dārgas. Jo laicīgāk sāks, jo sāpīgāk tas būs," joko Intars Busulis. "Šogad atzīmējam mūsu kāzu divdesmito gadadienu. Ļoti gribējās uztaisīt kāzu video versiju, jo mūsu īstās kāzas neviens nefilmēja. Video filmēšanā piedalījās trešā daļa mūsu viesu, arī mūsu vecāki. Filmēšana notika turpat, kur pirms divdesmit gadiem, tajos pašos tērpos. Esam priecīgi, ka Jānis Skutelis ļāvās šādai avantūrai."

Dziesmas video veidoja pazīstamais komiķis Jānis Skutelis un operators Juris Pīlēns. Izdevējs deBusul MUSIC.

Video: "Sudraba kāzas".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu