Tapis jauns džeza mūzikas projekts "LV džeza sērija 2021"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Matīss Čudars
Matīss Čudars Foto: publicitātes

Tiek sākta “LV džeza sērija 2021”, kas tiešsaistes formātā piedāvās latviešu džeza mūzikas izpildītāju koncertus leģendārajā Latvijas Radio 1. studijā. Koncerti notiks reizi mēnesī līdz pat gada beigām, un koncertos tiks atskaņotas tikai jaunas programmas.

Koncertu sēriju sāks Matīss Čudars kopā ar basistu Edvīnu Ozolu un bundzinieku Ivaru Arutjunjanu.

Čudars ir džeza ģitārists, komponists un konkursa “Riga Jazz Stage” laureāts, kurš absolvējis Amsterdamas Mūzikas konservatoriju. Matīss Čudars pats par jauno koncertprogrammu stāsta, ka tā būs veltīta nezināmā atrašanai zināmajā. Trio iet mūsdienu džeza ceļu, meklējot pagriezienus ārpus tradicionālās žanra formulas un mākslinieciski pilnvērtīgi atrodot arvien jaunus muzikālos risinājumus.

Jaunas koncertprogrammas “LV džeza sērijā 2021” piedāvās arī ģitārists Rihards Lībietis ar grupu “Rihards Lībietis Orchestra”, vokālā grupa “Insomnia”, pianists Krists Saržants, pianists un komponists Toms Mikāls ar džeza kvintetu.

Rihards Lībietis
Rihards Lībietis Foto: Jānis Romanovskis

Koncertu video ieraksti pēc to norises tiks piedāvāti starptautiskajam džeza mūzikas tīklam “Europe Jazz Network”, kurā apvienojušies vairāk nekā 250 Eiropas džeza festivālu, pasākumu un koncertvietu organizētāji. Tādējādi mākslinieku jaunās džeza programmas tiks popularizētas arī starptautiskajā apritē.

“LV džeza sērijas 2021” koncerti būs pieejami tiešsaistes formātā – koncerta tiešsaistes pieejas kods nopērkams www.aula.lv. Tā cena ir 6 eur.

“LV džeza sērija” iecerēta kā ikgadējs pasākums, kas piedāvās klausītājiem iepazīties ar jaunākajām tendencēm Latvijas džezā un būs kā vēl viena publiskā platforma jaunajiem māksliniekiem. Koncertsēriju organizē SIA “Rīgas ritmi”. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu