"Rīgas Modes" izdod vasaras glamūra dziesmu "Kaifīgi Izskaties"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Rīgas Modes"
"Rīgas Modes" Foto: publicitātes

Grupa "Rīgas Modes" laiž klajā singlu "Kaifīgi Izskaties" no jau drīzumā gaidāmā otrā pilnmetrāžas albuma "Patiesie nodomi".

Dziesma ierakstīta sadarbībā ar skaņu inženieri Jāni Eglīti Pārdaugavā. Jaunajā singlā kā viesmākslinieks piedalās grupas "Martas asinis" mūziķis Filips Derums, kurš darbojas arī grupās "Difūzija", "Bērnības milicija" un ir iedvesmojis dziesmas nosaukumu.

"Par šo singlu tika noslēgts darījums. Vienā no grupas “Martas asinis” dziesmām ievēroju frāzi, kas man kladē stāvēja pierakstīta jau labu laiku. Es iedomājos, ka varētu aizņemties kādu tekstu arī no Filipa repertuāra. Mums bija koncerts kopā ar viņa projektu “Difūzija” Vecrīgas bārā “Aptieka”, un tajā brīdī, kad izdzirdēju vārdus “kaifīgi izskaties”, man bija skaidrs, ka būtu skaisti uz to pamata radīt popdziesmu, kurā būtu gan grūvs, gan glamūrs un visas tās lietas, ko mēs vēlamies, lai justos labi. Filips apliecināja, ka neiesūdzēs mūs tiesā, un mēs ar grupu ķērāmies pie darba. Strādājot studijā, sapratām, ka neiztiksim arī bez Filipa maģijas, un kopā ierakstījām vairākas versijas viņa pantam, no kuriem uzvarošā tika piefiksēta vakarā, kad Latvija hokejā pārspēja Kanādu. Līdz ar to tā bija zīme, ka esam uz pareizā ceļa," stāsta "Rīgas Modes" vokālists Kalvis Bormanis.

Dziesmas video sastāv tikai no bildēm, kas uzņemtas ar filmiņu – kopumā ap 2500 fotogrāfiju. Veidošana bija laikietilpīgs process. Klipā pārsvarā izmantoti grupas arhīva foto, bet piedalījušies arī jaunie fotogrāfi Annemarija Gulbe, Filips Šmits un Pēteris Vīksna. Īpašu paldies klipa tapšanā grupa saka Jānim Eglītim, Madarai Biedriņai, “NB” biljarda klubam un interneta satura veidotājai Beātei Bērziņai (Beta Beidz).

Svarīga piebilde: ņemot vērā, ka videoklipā attēli mainās ļoti dinamiski, cilvēkiem ar fotosensitīvu epilepsiju to skatīties nav ieteicams.

Video: "Kaifīgi izskaties".

“Rīgas Modes” tuvākās publiskās uzstāšanās paredzētas 18. augustā "Hanzas peronā", Rīgā (Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzē”), kā arī 21. augustā “Fontaine City”, Pāvilostā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu