"M/Darbnīcā" starptautiska vasaras sezonas noslēguma koncertsērija

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
The CieL Experience
The CieL Experience Foto: publicitātes

No 25. augusta līdz 1. septembrim kultūrtelpā “M/Darbnīca” K. K. fon Stricka villas kompleksā Aristīda Briāna ielā 9 norisināsies starptautiska vasaras sezonas noslēguma koncertsērija, kurā uzstāsies amerikāņu R&B/džeza mūzikas kvintets “The CieL Experience”, globālās mūzikas duets “MiraMundo”, piedaloties Katrīnai Dimantai, zviedru džeza dziedātāja Liselotte Östblom, kā arī Elza Rozentāle ar Nina Simone dziesmu programmu un modulārā džeza projekts TEN KA.

Vasaras sezonas noslēguma koncertsērija notiks kultūrtelpas terasē, izņemot Liselotte Östblom uzstāšanos, kas norisināsies “M/Darbnīcas” otrā stāva koncertzālē, taču īpaši nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā turpat var tikt pārceltas arī pārējās uzstāšanās.

Iesāks koncertsēriju 25. augustā latviešu dziedātāja Elza Rozentāle ar koncertprogrammu “Tribute to Nina Simone”. 

26. augustā modulārā džeza bezmaksas performanci piedāvās projekts TEN KA, bet 27. augustā kopā ar Latvijas džeza mūziķiem – pianistu Tuomo Uusitalo, kontrabasistu Tomu Poišu un bundzinieku Ivaru Arutjunjanu – uzstāsies zviedru dziedātāja Liselotte Östblom

Savukārt 28. augustā bezmaksas koncertā uzstāsies R&B, hiphopa un tradicionālās Haiti mūzikas samiksētāji ar amerikāņu džeza tradīciju – kvintets “The CieL Experience” no Floridas, ASV. Saksofonists un grupas līderis Claudens Louis drosmīgi metas dažādu mūzikas žanru izpētē, kurā viņam ar savu dažādu kultūru un muzikālo pieredzi palīdz arī pārējie apvienības dalībnieki.

1. septembrī kultūrtelpas terasē uzstāsies starptautisks duets no Barselonas – “MiraMundo”, kas ir globālās mūzikas apvienība un mēdz uzstāties arī lielākā sastāvā, taču koncertam Rīgā sagatavots tās muzikālais koncentrāts, ko piedāvās brazīliešu ģitārists Luiz Murá un meksikāņu kontrabasists Ernesto Vargas Aguila, šoreiz piedaloties arī vitālajai latviešu vijolniecei un ukuleles spēlētājai Katrīnai Dimantai. 

Koncertu sākums pulksten 20.00, biļetes uz maksas koncertiem nopērkamas aula.lv. Āra terasē notiekošos koncertus varēs apmeklēt derīga Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāta, kā arī negatīva, pēdējo 48 stundu laikā veikta Covid-19 testa vai negatīva, pēdējo sešu stundu laikā veikta Covid-19 ātrā antigēna testa īpašnieki. Maksas koncertu apmeklētājiem garantēta arī galdiņa rezervācija, taču skatītāji aicināti laikus rezervēt galdiņus arī bezmaksas koncertiem, rakstot uz e-pastu mmm@mdarbnica.lv.

“Vēl šā gada pavasarī šķita, ka pandēmijas laiks tomēr nav labākais, kad uzsākt jaunas kultūrtelpas darbību, taču šovasar pierādījās, ka vismaz emocionāli ir tieši pretēji – esam ļoti gandarīti par mūsu vasaras koncertus apmeklējušo, nenoslēpjami laimīgo publiku,” saka kultūrtelpas “M/Darbnīca” vadītāja Maija Moira Mazanova. “Šīs patiesās emocijas un daudzskaitlīgais apliecinājums, ka mūsu paveiktais ir pēc kultūrdzīves izslāpušajiem cilvēkiem tik tiešām nepieciešams, dod spēku turpināt, tādēļ gatavojam plašu kultūrprogrammu arī rudens sezonai. Noteikti turpināsim arī džeza jam session, kas jau kopš kultūrtelpas atvēršanas pirmās dienas kļuvusi par mūsu tradīciju un platformu jaunajiem, talantīgajiem un drosmīgajiem džeza mūziķiem!”

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu