"Pēc Laura izdarībām sapratu - mans draugs ir zelta vērts!" Dzelzīša šovā izbalsotā Evita atgriezusies pie bijušā un pošas kāzām

Sejas.lv
"Pēc Laura izdarībām sapratu - mans draugs ir zelta vērts!" Dzelzīša šovā izbalsotā Evita atgriezusies pie bijušā un pošas kāzām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5
Foto: Valdis Kauliņš

Televīzijas "Go3" šova "Randiņš ar Dzelzīti" pirmajā epizodē izbalsotā Evita Beikere izdevumam "Privātā Dzīve" atklāj, ka pēc šova atgriezusies pie bijušā drauga un gatavojas precībām.

Beikere, kura tika izbalsota šova pirmajā sērijā un skatītājiem palika atmiņā ar epizodi, kur pati saviem spēkiem nesa pa kāpnēm lejā 40 kilogramus smago koferi, izdevumam "Privātā Dzīve" pastāstīja, ka pēc pieredzes ar Lauri Dzelzīti paskatījusies uz savu bijušo draugu pavisam citām acīm.

"Pēc Laura izdarībām sapratu – mans draugs ir zelta vērts! Viņš mani grūtā brīdī neatstās. Tagad mēs grasāmies precēties!" atzīst Beikere.

Tāpat viņa pauda sašutumu, ka Dzelzītis šovā par sevi radījis pavisam citu iespaidu, nekā, piemēram, seriālā "Viņas melo labāk". "Es gan nezinu – varbūt arī iepazīšanās šovā viņš tikai tēloja. Domāju, ka viņš nemeklēja sievu. (..) Vēl šovā smejot meitenēm teicu – ja Lauris ar kādu iepazīsies, es viņai šovā redzamo villu nopirkšu!" sacīja izbalsotā Evita.  

Atgādinām, ka šovā "Randiņš ar Dzelzīti" cīņu par aktiera sirdi šobrīd turpina vien septiņas dāmas.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu