Klāt pirmizrāde! Iepazīsties ar spēlfilmas "Bedre" varoņiem

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Raksta turpinājums
"Bedre"
"Bedre" Foto: publicitātes

15. septembrī pirmizrādi Latvijas kinoteātros pēc pasaules kinofestivālu apceļošanas piedzīvos režisores Daces Pūces pilnmetrāžas debijas spēlfilma "Bedre". Piedāvājam tuvāk iepazīties ar filmas varoņiem. 

Filma ir mūsu sabiedrības šķērsgriezums, skarot vairākas mūsdienās aktuālas tēmas – bērni, kas aug bez vecākiem un saskaras ar emocionālu vardarbību, savstarpēja iecietība, atvērtība pret citādo – un apliecinot mākslas mierinošo spēku.

Iepazīsties ar filmas galvenajiem varoņiem, ko atveido izcili aktieri - Dace Everss, Indra Burkovska, Inese Kučinska, Aigars Vilims, Egons Dombrovskis, godalgotā Polijas aktrise Agata Buzeka un citi, bet Markusa lomā iejuties Damirs Onackis.

Filma, kas tapusi pēc Janas Egles stāstu motīviem, stāsta par desmitgadīgo Markusu, kuram jāpielāgojas jaunai dzīvei laukos pie omes. Pēc incidenta ar kaimiņu meiteni Emīliju ciema iedzīvotāji uz zēnu sāk lūkoties ar neiecietību un aizdomām. Nejaušība pie nejaušības, un dzimst neparasta draudzība, kas sniedz patvērumu, iedvesmu un mieru.

Foto: Kadri no Daces Pūces filmas "Bedre".

Raksta turpinājums
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu