Brālīgo tautu sadraudzības koncerts centrā "Totaldobže"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Keitija Bārbale
Keitija Bārbale Foto: publicitātes

Latvijas un Bulgārijas tautu tuvības sargātāji - apvienība "Pizdets I Meyk the hevi metāls" 25. septembrī plkst. 20:00 rīko koncertu par godu visu brālīgo zemju draudzībai. Grupu no Plovdivas Bulgārijā, Minhenes Vācijā un Rīgas Latvijā veido skotu-bulgāru komponists-pianists Aleksandrs Tomass Metjusons (Александър Томас Матюсън) un laviešu-vācu diriģents un rokmūziķis Linards Kalniņš.

Grupa izpildīs enerģisku vācu tehno kā arī latviešu komponistu solodziesmas un bulgāru romances.

Video: pirmais singls no albuma "Troubled Son":

Koncertu iesildīs vokāli instrumentālais ansamblis "Шумилов Бор" no Ventspils, Latvijas. Ansamblis spēlē senkrievu tautasdziesmas trīsbalsīgos dziedājumos ar modernu elektronisko pavadījumu.

Video: Pirmais singls “Куда летишь ты, кукушечка...” no grupas topošā otrā albuma:

Pasākuma rīkotājiem draudzīgā grupa “DJ Krankenwagen” svētku koncerta laikā nāks klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu.

"Lai nodrošinātu koncertā svinīgu un pacilātu gaisotni, apmeklētājiem jāierodas ar ziediem un 5 eiro," teikts koncerta preses paziņojumā. "Koncerta apmeklētāji bez puķēm pie ieejas tiks maigi sodīti ar dubultu ieejas maksu 10 eiro."

Mākslas centra Totaldobže koncertzāle atrodas Viskaļu ielā 36, bijušajā Rīgas tehniskās universitātes kinozālē. Nokļūšana ar 9. autobusu līdz krustbaznīcas ielai. Pasākuma vakarā tiks organizēts viens reiss Aleponija-Totaldobže plkst. 19:15 Aleponijas pastāvīgajiem apmeklētājiem un nejaušiem līdzbraucējiem. Brauciena cena 4 eur. Braucējus ceļā ar zinātnisko priekšlasījumu par melnās jūras piekrastes valstu ģeopolitisko situāciju aukstā kara laikā izglītos Latvijas Universitātes jauno mūziķu konkursa "Hadrons 2021" uzvarētāja Keitija Bārbale. Vietu skaits autobusā ierobežots.

Vairāk informācijas, kā arī autobusa biļešu rezervācija šeit.

Koncertu un braucienu iespējams apmeklēt uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu. No 1. jūnija ikvienam ir iespēja vietnē www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Sertifikātu var izdrukāt vai saglabāt savā viedierīcē.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu